0

Menopauzė. Glaustas vadovas

  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 19,99 €
Kaina knygyne: 22,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (14%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Menopauzė. Glaustas vadovas

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • ISBN ar kodas: 9786094544798

2020-10-31 19.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Menopauzė. Glaustas vadovas" aprašymas

Ar žinote, kad dauguma moterų trečdalį savo gyvenimo praleidžia po menopauzės? Menopauzė - tai visiškai natūralus ir normalus gyvenimo laikotarpis, tačiau labai stinga informacijos apie tai, kaip geriausiai su ja tvarkytis. Nau-dodamasi naujausiais įrodymais ir savo asmenine patirtimi, šeimos gydytoja ir menopauzės specialistė Dr. Louise Newson parašė knygą, kurioje pateikiami tikslūs faktai bei griaunami su menopauze susiję mitai. Ji padės priimti tinkamus sprendimus ir pavers menopauzę lengvesne.

Knygoje "Menopauzė" rasite lengvai suprantamą menopauzės požymių, simptomų ir pasekmių gidą.
Holistinio gydymo patarimai ir atsakymai, kodėl verta persvarstyti pakaitinės hormonų terapijos (PHT) skyrimą.
Patarimai, kaip geriausiai išnaudoti vizitą pas gydytoją.
Menopauzės valdymo strategijos darbe ir namuose bei patarimai šeimos nariams ir darbdaviams.

Gydytojos Dr. Louise Nevvson knyga „Menopauzė“ nudžiugino dėl kelių priežasčių. Tai tema, kurios moksliniai aspektai dar nėra gerai žinomi visuomenei, netgi medikų bendruomenei. Gaila, bet iki šiol sklando daug nepagrįstų mitų apie šį reikšmingą ir vis ilgėjantį moters gyvenimo laikotarpį. Knyga parašyta labai suprantamai, paaiškinant fiziologinius mechanizmus, pagrindžiant vieno arba kito gydymo būdo racionalumą. Leidinys puikiai išverstas, gražiai iliustruotas.
Tikiuosi, kad mokslinė suprantamai parengta informacija bus įdomi ne tik moterims, išgyvenančioms menopauzės pereigos požymius, bet ir gydytojams, akušerės ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams.

Prof. Rūta Jolanta Nadišauskienė, LSMU Akušerijos ir gtnekotogiįos klinikos vadovo Žurnalo „Uetavos akušerija ir ginekologija“ vyr redaktorė Nuo 2008 m. Didžiosios Britanijos Karališkosios Akušerių ginekologų kolegijos garbės narė

Šeimos gydytoja ir menopauzės specialistė Dr. Louise Newson dirba savo Menopauzės ir gerovės klinikoje Stratfordo prie Eivono mieste, Jungtinėje Karalystėje. Ji, patyrusi medicininės literatūros kūrėja, redaktorė ir komentatorė, sukūrė populiarią My Menopauze Doctor (liet. Mano menopauzės gydytojas) internetinę svetainę, kuri padeda moterims ir sveikatos priežiūros specialistams pasiekti naujausią, tikslią informaciją apie menopauzę.

Parašykite atsiliepimą apie "Menopauzė. Glaustas vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Louise Newson parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Menopauzė. Glaustas vadovas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Menopauzė. Glaustas vadovas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Menopauzė. Glaustas vadovas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Menopauzė. Glaustas vadovas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Louise Newson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Menopauzė. Glaustas vadovas" perkama kartu