0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mėnulio moterys: savo prigimties link

  • Nuolaida knygai -55%
Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 13,68 €*
Sutaupote: 7.39 € (55%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mėnulio moterys: savo prigimties link


2021-05-31 6.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mėnulio moterys: savo prigimties link " aprašymas

„Ryšį su Mėnuliu jaučianti moteris – tai laukinė moteris, besirūpinanti ir savo vidine, ir planetos ekologija.“

Ši poetiškais dailininkės Vic Oh piešiniais iliustruota knyga moko suprasti Mėnulio energiją, interpretuoti jo fazes, jausti jo kelionę per žvaigždynus, naudotis Mėnulio archetipais, iš naujo atrasti magiškus augalus ir suteikti rituališkumo savo gyvenimui.

Mėnulis labai artimas moteriai. Jis, kaip ir moteris, turi ciklus, kurie yra reikšmingi ir veikia viską aplink. Autorė siūlo atkurti ryšį su Mėnulio ciklu ir gyventi natūraliau, kad vėl taptume tokios, kokios iš tikrųjų esame, atrasti ryšį su gamta ir savo vidine pirmykšte laukine moterimi.

„Ir šiandien Mėnuo spindi mums virš galvų, tik Vakarų visuomenė pamiršo, kad jis yra mūsų vedlys. Todėl tyrą naktį jis budi ir laukia, kol mes, šio pasaulio žmonės, vėl užmegsime su juo ryšį.“
Stéphanie Lafranque

Stéphanie Lafranque semiasi įkvėpimo iš protėvių išminties. Ji aistringai domisi augalais, energijomis ir Mėnulio ciklais. Reiki meistrė, žolelių arbatomis prekiaujančios įmonės SloWood įkūrėja ir moterų bendruomenės vadovė bendradarbiauja su žurnalu Druidéesse ir prižiūri instagramo paskyrą La Tisanière Tatouée.

Dailininkė Vic Oh spalvas ir emocijas atrado gimtojoje Meksikoje, ten susidomėjo naiviuoju menu, magiškuoju realizmu ir protėvių kultūra. Sorbonos universitete baigė meno istorijos studijas. Šiuo metu Paryžiuje įsikūrusi dailininkė savo paveiksluose šlovina laukinį moteriškumą ir mus supantį mistinį, sakralųjį pasaulį.

Iš prancūzų kalbos vertė Lina Perkauskytė


  • Autorius: Stephanie Lefranc, Vic Oh
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090139356

Parašykite atsiliepimą apie "Mėnulio moterys: savo prigimties link "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Stephanie Lefranc, Vic Oh parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mėnulio moterys: savo prigimties link , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mėnulio moterys: savo prigimties link aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mėnulio moterys: savo prigimties link už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mėnulio moterys: savo prigimties link ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stephanie Lefranc, Vic Oh tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mėnulio moterys: savo prigimties link " perkama kartu