0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mėnulio pasakaitės. Nuotaikingos eiliuotos istorijos vaikams

Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mėnulio pasakaitės. Nuotaikingos eiliuotos istorijos vaikams


2021-04-30 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mėnulio pasakaitės. Nuotaikingos eiliuotos istorijos vaikams" aprašymas

Vakare prisiglausk prie mamytės ar tėvelio ir paprašyk, kad jie paskaitytų tau šias keturias eiliuotas pasakas apie miegą.

Ir ne tik apie miegą – šie nuoširdūs, švelnūs eilėraščiai pasakoja apie vaiko ir tėvų meilę ir nepaprastus nuotykius sapnų karalystėje.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 92
  • Formatas: 24x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955078814

Parašykite atsiliepimą apie "Mėnulio pasakaitės. Nuotaikingos eiliuotos istorijos vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mėnulio pasakaitės. Nuotaikingos eiliuotos istorijos vaikams, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mėnulio pasakaitės. Nuotaikingos eiliuotos istorijos vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mėnulio pasakaitės. Nuotaikingos eiliuotos istorijos vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mėnulio pasakaitės. Nuotaikingos eiliuotos istorijos vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mėnulio pasakaitės. Nuotaikingos eiliuotos istorijos vaikams" perkama kartu