0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mėnulis ir skatikas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Mėnulis ir skatikas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mėnulis ir skatikas" aprašymas

„Mėnulis ir skatikas“ (1919 m.) parašytas remiantis prancūzų dailininko Polio Gogeno gyvenimo ir kūrybos faktais, tačiau nėra biografinis romanas. Dėl patrauklaus siužeto, aštraus kūrybos problemų iškėlimo, įdomios personažų psichologinių motyvų analizės vos pasirodęs sulaukė didžiulio pasisekimo, knyga neprarado aktualumo ir šiandien.


Romane „Mėnulis ir skatikas“ pasakojama dramatiška ir aistringa Čarlio Striklendo gyvenimo ir kūrybos istorija. Ilgą laiką sėkmingai dirbęs Londono biržoje, Čarlis vieną dieną palieka žmoną ir vaiką, meta gerai apmokamą darbą ir atsiduoda tapybai. Striklendas iš pradžių vyksta į bohemiškąjį Paryžių, kur gyvena skurdžiuose viešbutėliuose, kamuojamas ligų ir skurdo, kol sulaukia pagalbos iš vieno sėkmės lydimo olandų dailininko. Tačiau Striklendas neužsibūna Paryžiuje. Kalbindamas Striklendą pažinojusius žmones, romano pasakotojas sužino, kad jis netrukus išvyko į Taitį, kur gyveno su čiabuve moterimi, daug tapė ir galų gale mirė nuo raupsų, ant savo lūšnos sienų palikęs nuostabių ir keistų paveikslų kolekciją.


Viljamas Somersetas Moemas (Williams Somerset Maugham, 1874–1965) – vienas garsiausių XX a. anglų rašytojų. Prozininkas, dramaturgas, literatūros kritikas. Londone baigė medicinos studijas. Daug keliavo po Europą, Aziją, Ameriką, Australiją.

Jo kūryba, kurioje daugiausia gvildenamos meilės, brandos, šeimos psichologinės problemos ir kuriai būdingi netikėti ir intriguojantys siužetai, sulaukė didžiulio populiarumo.

W. S. Maughamas yra neprilygstamas novelės meistras, tačiau pasaulinę šlovę jam atnešė romanai: „Aistrų našta“, „Skustuvo ašmenys“, „Teatras“, „Mėnulis ir skatikas“, „Pyragaičiai ir alus“ ir pjesės: „Ledi Frederik“, „Pažadėtoji žemė“, „Ratas“ ir kt.


Iš anglų kalbos vertė 
J. ČebanauskasParašykite atsiliepimą apie "Mėnulis ir skatikas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mėnulis ir skatikas, kurią skaitytojams dovanoja William Somerset Maugham. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar William Somerset Maugham su knyga Mėnulis ir skatikas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mėnulis ir skatikas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė William Somerset Maugham. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mėnulis ir skatikas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mėnulis ir skatikas" perkama kartu