0

Pirkėjų atsiliepimai

Mergaitė ant jūros skardžio

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 13,79 €
Kaina knygyne: 18,49 €*
Sutaupote: 4,70 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-25 Jovita

Kaip ir visos autorės knygos, ši taip pat įtraukia ir prikausto. Labai gražiai papasakota nuostabi giminės istorija su visais vingiais ir kalneliais.


2022-05-31 13.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mergaitė ant jūros skardžio" aprašymas

Lucinda Riley – skaitytojų pamėgta britų autorė, pasaulį užkaravusi knygų serija „Septynios seserys“ bei kitais romanais, kuriuose pinasi romantika ir istorija. „Mergaitė ant jūros skardžio“ – pasakojimas apie meilę, karą ir dvi šeimas, kurių paslaptys keičia ištisų kartų likimą.

Jei yra gyvybė, visada išlieka ir viltis.

Pagrindinė knygos veikėja – Granija Rajan. Talentinga skulptorė, sugniuždyta moteris. Netekusi kūdikio ir Niujorke palikusi sužadėtinį, ji grįžta į gimtąją Airiją išsilaižyti žaizdų ir susivokti savo jausmuose. Vieno pasivaikščiojimo metu Grajana pamato ant uolų stovinčią mergaitę, vilkinčią vienais naktiniais. Aurora, toks mergaitės vardas, tampa svarbia šios istorijos dalimi.

Granijos mamai Katalinai nepatinka draugystė, užsimezgusi tarp Auroros ir dukros. Ji norėtų Graniją laikyti kuo toliau nuo Lajenų šeimos ir pamažu atskleidžia šimtmetį siekiančią istoriją. Rajanų ir Lajelų paslaptys, pakeitusios net kelių kartų likimus, turi likti išsaugotos.

Talentinga autorė Lucinda Riley romane „Mergaitė ant jūros skardžio“ skaitytojus nukelia į karo laikus, septintą dešimtmetį ir išmoningai kuria dabartį. Talentingi laikmečių aprašymai leidžia pajusti įvykių dvasią ir suartina su veikėjais. Knygoje persipina karo, pinigų ir meilės temos, kurios išryškina Rajenų ir Lajelų charakterių bruožus. Lucinda Riley pasakoja apie praradimus, kartėlį, pasiaukojimą ir viską nugalintį gerumą bei meilę.

„Mergaitė ant jūros skardžio“ – intriguojanti, šimtą metų apimanti šeimos saga, kurioje gausu susiraizgiusių siužeto linijų, folkloro elementų ir vaizduotę kurstančių vaizdų aprašymų bei daug skirtingų veikėjų, turinčių savo išskirtinį balsą. Patiks visiems, kurie pasiilgo gero romano.

Lucinda Riley (g. 1971 m.) – garsi rašytoja, žurnalistė, buvusi baleto šokėja ir aktorė. Ji gimė ir augo Airijoje, o romaną „Mergaitė ant jūros skardžio“ laiko itin asmenišku bei tapatina save su Aurora. Aktorės karjerą Lucinda Riley pradėjo šešiolikos ir tęsė keletą metų, tačiau po ligos pradėjo rašyti knygas ir šiandien yra labai populiari autorė. Visos jos knygos tampa bestseleriais, tačiau, ko gero, žinomiausia yra „Septynių seserų“ serija, kurią pamilo ir tarptautinė knygų mylėtojų bendruomenė ir Lietuvos skaitytojai.

Iš anglų kalbos vertė Aušra Karsokienė

Storas romanas apie šeimos paslaptis. Kas gali būti geriau? Kviečiame nelaukti ir atsiliepimuose bei apžvalgose puikiai vertinamą knygą įsigyti internetu! Čia pat siūlome pirkti ir kitą įvairaus žanro literatūrą. Online knygyne vyksta akcijos ir išpardavimai, kurių metu leidiniai, dažniausiai, kainuoja pigiau. Knygos santrauka, kurioje rasite trumpą aprašymą, nurodytą puslapių skaičių ir ištrauką, padeda iš anksto įvertinti pirkinį. Pirkti saugu ir patogu!Kiti taip pat domėjosi


2021-11-25

Kaip ir visos autorės knygos, ši taip pat įtraukia ir prikausto. Labai gražiai papasakota nuostabi giminės istorija su visais vingiais ir kalneliais.

Parašykite atsiliepimą apie "Mergaitė ant jūros skardžio"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mergaitė ant jūros skardžio", Liusinda Raili (Lucinda Riley). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Liusinda Raili (Lucinda Riley) su knyga "Mergaitė ant jūros skardžio" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mergaitė ant jūros skardžio" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liusinda Raili (Lucinda Riley). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mergaitė ant jūros skardžio" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mergaitė ant jūros skardžio" perkama kartu