⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė (1-oji knyga)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 1.99 SoldOut

Knygos "Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė (1-oji knyga)" aprašymas

Catherynne M. Valente - JAV Meino valstijoje gyvenanti romanų ir eilėraščių rašytoja. Populiariausios jos knygos - trys istorijos apie mergaitę Rugsėję ir jos nuotykius Pasakų šalyje. Tačiau į šią šalį galite patekti ir jūs!


Niekad nesiskųskite, kad jums nuobodu. Nes nutiks kaip dvylikametei Rugsėjei iš Omahos, kuri nuobodžiavo namuose tol, kol jos aplankyti neatskrido Žaliasis Vėjas, raitas ant dėmėtos leopardės - ir neišsinešė jos į Pasakų šalį. O ten - keisčiausios taisyklės ir nuotykiai. Fėjos ir raganos, muilo golemas ir atgijęs žodynas ir daugybė kitų. Jie draugai? Ar priešai?

Rugsėjė turi suprasti, kur pateko, kaip elgtis, ką valgyti ir ką veikti šalyje, kur niekas neatrodo taip, kaip įprasta. Ir dar: pasirodo, Pasakų šalį ištiko bėda. Vietoje gerosios karalienės Dedešvos šalį dabar valdo negailestinga markizė Modė, kuri daro, ką tik nori. Pavyzdžiui, uždraudžia kakavą…

Gyventi darosi nebeįmanoma, sako naujieji Rugsėjės draugai, kuriems gręsia vis didesni pavojai. Ir tik mergaitė gali užburtuose miškuose rasti talismaną, kurio reikia markizei. O jei ne - kentės visa Pasakų šalis.

Ir Rugsėjė su draugais leidžiasi į keisčiausią savo gyvenime kelionę…


"Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė" - tai stebuklinė pasaka, o tiksliau - pašėlusi istorija apie drąsią, smalsią ir protingą mergaitę, kurios nuotykiai prasidėjo pačią nuobodžiausią gyvenimo dieną.


Iš anglų kalbos vertė Vytautas Stankus
Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė (1-oji knyga)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė (1-oji knyga)", kurį pristato Catherynne M. Valente. Siūlome ne tik išsamų "Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė (1-oji knyga)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Catherynne M. Valente. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė (1-oji knyga)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė (1-oji knyga)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė (1-oji knyga)" perkama kartu