0

Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė (1-oji knyga)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė (1-oji knyga)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė (1-oji knyga)" aprašymas

Catherynne M. Valente - JAV Meino valstijoje gyvenanti romanų ir eilėraščių rašytoja. Populiariausios jos knygos - trys istorijos apie mergaitę Rugsėję ir jos nuotykius Pasakų šalyje. Tačiau į šią šalį galite patekti ir jūs!


Niekad nesiskųskite, kad jums nuobodu. Nes nutiks kaip dvylikametei Rugsėjei iš Omahos, kuri nuobodžiavo namuose tol, kol jos aplankyti neatskrido Žaliasis Vėjas, raitas ant dėmėtos leopardės - ir neišsinešė jos į Pasakų šalį. O ten - keisčiausios taisyklės ir nuotykiai. Fėjos ir raganos, muilo golemas ir atgijęs žodynas ir daugybė kitų. Jie draugai? Ar priešai?

Rugsėjė turi suprasti, kur pateko, kaip elgtis, ką valgyti ir ką veikti šalyje, kur niekas neatrodo taip, kaip įprasta. Ir dar: pasirodo, Pasakų šalį ištiko bėda. Vietoje gerosios karalienės Dedešvos šalį dabar valdo negailestinga markizė Modė, kuri daro, ką tik nori. Pavyzdžiui, uždraudžia kakavą…

Gyventi darosi nebeįmanoma, sako naujieji Rugsėjės draugai, kuriems gręsia vis didesni pavojai. Ir tik mergaitė gali užburtuose miškuose rasti talismaną, kurio reikia markizei. O jei ne - kentės visa Pasakų šalis.

Ir Rugsėjė su draugais leidžiasi į keisčiausią savo gyvenime kelionę…


"Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė" - tai stebuklinė pasaka, o tiksliau - pašėlusi istorija apie drąsią, smalsią ir protingą mergaitę, kurios nuotykiai prasidėjo pačią nuobodžiausią gyvenimo dieną.


Iš anglų kalbos vertė Vytautas Stankus


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra


Dažniausiai perkama kartu