⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mergaitė, moteris, kita

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-05 Jolanta

Iš pradžių skaitosi sunkokai. Daug veikėjų ir pasakojimo linijų. Toliau knygoje darosi aiškiau, kas čia ir kaip vyksta.


2022-08-31 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mergaitė, moteris, kita" aprašymas

Autorės Bernadine Evaristo romanas „Mergaitė, moteris, kita“ – 2019-tų metų prestižinio „Man Booker“ apdovanojimo laimėtojas. Be to, knyga apdovanota dar keliomis dešimtimis literatūrinių prizų. Istorija apima kelis dešimtmečius ir seka dvylikos pagrindinių veikėjų gyvenimus.

Moterys, apie kurias rašo Bernadine Evaristo, daugiausiai yra juodaodės ir gyvena Jungtinėje Karalystėje. Jos gyvena skirtingais laikotarpiais ir intensyviai ieško savo vietos pasaulyje. Romanas suskirstytas į keturias dalis, o kiekvienoje pasakojama apie tris vienaip ar kitaip tarpusavyje susijusias moteris, kol galiausiai visos dvylika veikėjų susisaisto į vieną visumą. Kiekviena siužeto linija skaitytojui sukels empatiją, nors veikėjai yra sudėtingi, ydingi ir daugiasluoksniai.

Romane „Mergaitė, moteris, kita“ nagrinėjama daugybė temų, tokių kaip rasė, seksualumas, lytis, istorija ir ekonominė stratifikacija, atskleidžiama per moterų gyvenimo patirtį. Gyvenimas patriarchalinėje visuomenėje kelia daugybę iššūkių ir vienija herojes, nors jų požiūriai skirtingi. Viena domisi politika, kita vaikosi sėkmės bankų pasaulyje, keliami klausimai, kaip moteris į savo feministinį gyvenimą gali įtraukti santykius su vyru, ar turime pykti ant tų, kurie mūsų nesupranta, kieno tiesų laikytis?

Romanas „Mergaitė, moteris, kita“ yra apie kovą, bet taip pat ir meilę, džiaugsmą bei vaizduotę. Bernadine Evaristo kuriamas pasaulis toli gražu nėra idealus, tačiau unikaliai gražus, suteikiantis galimybę pažvelgti į Britanijos praeitį, dabartį ir ateitį. Autorės tekstas parašytas unikaliu poetišku stiliumi ir nepaiso tradicinės struktūros. Rekomenduojame žvilgtelėti į ištrauką.

Bernardine Evaristo (g. 1959 m.) – britų rašytoja, pelniusi daugybę prestižinių apdovanojimų. Ji tapo pirmąja juodaode moterimi, laimėjusia „Man Booker“ prizą. 2019-tais metais šį apdovanojimą autorė pasidalino su kita garsia autore Margaret Atwood. Bernardine Evaristo knygos verčiamos į beveik keturiasdešimt kalbų ir teigiamai vertinamos tiek kritikų apžvalgose, tiek skaitytojų atsiliepimuose. Barack Obama romaną „Mergaitė, moteris, kita“ įvardino viena mėgstamiausių savo knygų. Rašytoja kuria įvairių žanrų žanrų tekstus: romanus, dramas, poeziją, ese, literatūros kritiką ir kt.

Iš anglų kalbos vertė Akvilina Cicėnaitė.

Tikime, kad trumpas aprašymas, geri įvertinimai ir prizų gausa sudomino, tad kviečiame knygą įsigyti internetu. Juk pirkti online yra pigiau, saugu ir greita! Geriausias mūsų leidinių kainas rasite tarp išpardavimų ir akcijų. Peržiūrėkite aprašymus bei santraukas, įvertinkite puslapių skaičių ir knygų lentynas įdomiais skaitiniais papildykite jau šiandien!


  • Autorius: Bernadine Evaristo
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090143049

Kiti taip pat domėjosi


2022-05-05

Iš pradžių skaitosi sunkokai. Daug veikėjų ir pasakojimo linijų. Toliau knygoje darosi aiškiau, kas čia ir kaip vyksta.

Parašykite atsiliepimą apie "Mergaitė, moteris, kita"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mergaitė, moteris, kita", Bernadine Evaristo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bernadine Evaristo su knyga "Mergaitė, moteris, kita" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mergaitė, moteris, kita" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bernadine Evaristo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mergaitė, moteris, kita" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mergaitė, moteris, kita" perkama kartu