Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mergaitė pajūryje

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-07 Mantas

Vau, kokia knyga, penkios žvaigždutės


2022-12-31 10.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mergaitė pajūryje" aprašymas

Vyriausioji komisarė Lena Lorencen dalyvauja plataus masto paieškose Šiaurės Fryzų saloje Fiore. Dingo keturiolikmetė Marija Logener, kilusi iš ekstremaliai religingos šeimos ir visų apibūdinama kaip pagal savo amžių neįprastai brandi. Antrą paieškos dieną mergaitė randama nuošaliame pajūrio ruože su perpjautomis venomis.

Lenai ir jos jaunajam kolegai Johanui Grazmanui tuojau kyla įtarimas, kad tai – ne savižudybė. Marijos tėvai vengia bendradarbiauti su policija, tačiau jie pasirodo esą ne vieninteliai, lyg ir turintys ką slėpti.

Žingsnis po žingsnio tyrėjai skverbiasi į mergaitės gyvenimą ir paslaptis. Vyriausioji komisarė įsitikinusi, kad bylos raktas glūdi būtent čia.

Be to, Lena susiduria ne tik su profesiniais iššūkiais. Jos laukia nelengva užduotis: apsispręsti, ar gyventi kartu su jaunystės dienų draugu Erku, ir įvertinti, kokią įtaką darbui Žemės kriminalinės policijos biure turėtų persikėlimas į Amrumą. Ir ar gali ji atleisti tėvui, kurio nematė jau keturiolika metų?

Anna Johannsen nuo vaikystės gyvena Šiaurės Fryzijoje. Jai patinka regiono kraštovaizdis ir žmonės, o ypač – Šiaurės Fryzų salos, kuriose ir vyksta detektyvinių romanų serijos „Salų komisarė“ veiksmas.

Po pirmos bylos Amrumo saloje (knyga ,,Lavonas paplūdimio krėsle“) vyriausioji komisarė Lena Lorencen tiria nusikaltimą Fiore.


  • Autorius: Anna Johannsen
  • Serija: Salų komisarė
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x21, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268475
  • Vertėjas: Dalia Kižlienė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-07

Vau, kokia knyga, penkios žvaigždutės

2021-05-03

Man labai patiko antroji autorės knyga. Patiko skaityti apie skirtingas kitų šalių kultūras, aiškiai išreikštą mažą pajūrio kaimo gyvenimą ir jų artimas bendruomenes. Man patiko detektyvės Lenos personažas ir jaunas jos draugas Johanas, kuris glaudžiai bendradarbiavo su ja, megzdamas linksmą tarpusavio santykį. Istorijoje atsispindi sunkumai būnant moterim detektyve ir priešiškumas, kurį ji patiria dirbdama šioje bendruomenėje, kur jie vadovaujasi senaisiais Biblijos vaidmenimis. Patiriama įtampa Lenai gadina asmeninius santykius. Tikiuosi, kad bus daugiau knygų apie šios knygos personažus :)

Parašykite atsiliepimą apie "Mergaitė pajūryje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mergaitė pajūryje", Anna Johannsen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Anna Johannsen su knyga "Mergaitė pajūryje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mergaitė pajūryje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anna Johannsen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mergaitė pajūryje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mergaitė pajūryje" perkama kartu