0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mergaitė, pavogusi dramblį

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nuolaida knygai -40%
Kaina internetu: 7,59 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 5.00 € (40%)
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-28 Donata E.

Knyga puikiai atkuria Šri Lankos džiunglių šilumą ir vibraciją. Pradedant tradicinio maisto aprašymais ir baigiant salos augmenija bei gyvūnija, nesunku įžvelgti tikrą nostalgiją, su kuria tai buvo parašyta. Veikėjai puikiai atspindėjo kaip Šri Lankos kultūrinę įvairovę. Labai graži, prasminga knyga, kurią 100 proc. rekomenduoju


2021-11-30 7.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mergaitė, pavogusi dramblį" aprašymas

8–12 m. vaikams.

„Mergaitė, pavogusi dramblį“ - šiurpių nuotykių pilnas pasakojimas apie drąsą, draugystę, mergaitės siekį, kad pasaulis būtų geresnis ir teisingesnis, ir ką dėl to jai teko patirti, iškentėti, bet pagaliau sulaukti teisingo įvertinimo.

VAGILĖ. MAIŠTININKĖ. PLĖŠIKĖ. DIDVYRĖ?

Čaja – drąsi ir ryžtinga mergaitė. Ji apiplėšinėja turtinguosius, nes nori padėti skurdžiai gyvenantiems savo kaimelio žmonėms. Paprastai ji išsisuka iš bet kokios padėties, bet karalienės brangenybių vagystė – kas kita... Negana to, per ją nukenčia ir artimiausi žmonės.

Bėgdama nuo persekiotojų, pavagia karaliaus dramblį, tada prie jos prisideda draugai, ir jie, braudamiesi per džiungles, kur tyko įvairiausi pavojai ir bręsta revoliucija, žengia į naują kelią...

Iš kaimo ji pabėgo kaip vagilė, o grįžus viskas ima keistis...

Nizrana Farook gyvena Jungtinėje Karalystėje, tačiau yra kilusi iš Šri Lankos ir šios nuostabios šalies vaizdai dažni jos knygose vaikams. „Mergaitė, pavogusi dramblį“ – pirmoji autorės knyga.


 • Pavadinimas originalo kalba: THE GIRL WHO STOLE AN ELEPHANT
 • Autorius: Nizrana Farook
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 240
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090146248
 • Vertėjas: Daiva Krištopaitienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-06-28

Knyga puikiai atkuria Šri Lankos džiunglių šilumą ir vibraciją. Pradedant tradicinio maisto aprašymais ir baigiant salos augmenija bei gyvūnija, nesunku įžvelgti tikrą nostalgiją, su kuria tai buvo parašyta. Veikėjai puikiai atspindėjo kaip Šri Lankos kultūrinę įvairovę. Labai graži, prasminga knyga, kurią 100 proc. rekomenduoju

Parašykite atsiliepimą apie "Mergaitė, pavogusi dramblį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mergaitė, pavogusi dramblį", kurį parašė Nizrana Farook. Siūlome ne tik išsamų "Mergaitė, pavogusi dramblį" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Nizrana Farook. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mergaitė, pavogusi dramblį". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mergaitė, pavogusi dramblį" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mergaitė, pavogusi dramblį" perkama kartu