0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mergaitėms: apie tai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Mergaitėms: apie tai


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 8.49 SoldOut
Knygos "Mergaitėms: apie tai" aprašymas

Knyga „Mergaitėms: apie tai“ – tai puikus vadovas visoms paauglėms: jau bręstančioms ar toms, kurioms brendimo laikotarpis dar tik prieš akis. Knygoje paprastai ir patraukliai pasakojama, su kokiais pokyčiais susiduria bręsdamos mergaitės, kaip keičiasi jų kūnas ir net elgesys. Knyga iliustruota smagiais paveiksliukais.

Visos brendimo dramos ir visi džiaugsmai knygoje „Mergaitėms: apie tai“ pateikiami paprastai ir suprantamai, atsakoma į paauglėms kylančius klausimus, kurie kartais būna trikdantys ir ne visuomet drąsu juos užduoti tėvams ar artimiesiems.

Knygoje „Mergaitėms: apie tai“ apžvelgiamos įvairiausios temos, nuo to, kas apskritai yra brendimas, kodėl jis ištinka vaikus ir kaip paveikia kūną bei smegenis iki intymiausių sekso, kontracepcijos bei lyčių santykių klausimų.

Krūtinė ir jos dydis, menstruacijos, kūno plaukai, spuogai, odos priežiūra, kūno kvapai ir asmeninė higiena – tai kasdieniai dalykai, kurie ima rūpėti augančiai mergaitei. Informacija, kurią jos ras knygoje yra patikima, pateikiama atvirai, vengiant bet kokių su šiomis temomis susijusių mitų.

Knygos „Mergaitėms: apie tai“ autorė taip pat drąsiai kalba apie santykius, meilę, seksą ir kontracepciją, ji paliečia itin svarbias šiuolaikiniams paaugliams temas, susijusias su patyčiomis dėl kūno, socialiniais tinklais. Atsakoma į klausimus apie seksizmą ir lyčių lygybę, depresiją, sveiką mitybą ir sportą.

Svarbiausia tai, kad knygoje „Mergaitėms: apie ta“ visa informacija pateikiama ne tik lengvu ir patraukliu stiliumi, bet ir nuolat pabrėžiant, jog tai, kas vyksta su jų kūnais ir protais yra visiškai normalu. Viena krūtis didesnė už kitą? Normalu. epasisprendi, ar tau patinka berniukai, ar mergaitės? Normalu. Nesijauti pasirengusi seksui? Ir nereikia. Nežinai, kaip išsirinkti tinkamą liemenėlę? Štai sąrašas, kuris pagelbės.

Autorės rašymo stilius yra labai žemiškas ir paprastas, neieškoma jokių sensacijų, nesižarstoma bereikalinga ironija, nedramatizuojama. Patarimai padrąsinantys, su jautriu, saikingu ir skoningu humoru.

Knygos „Mergaitėms: apie tai“ autorė Lizzie Cox yra buvusi Didžiosios Britanijos žurnalo paaugliams redaktorė, ne vieną apdovanojimą pelniusi žurnalistė, kurią skaitytojai pažįsta iš lengvų, humoru dvelkiančių tekstų. Ji itin vertinama dėl savo bendravimo su paaugliais patirties.

Iš anglų kalbos vertė Ina Jakaitė


  • Autorius: Lizzie Cox
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 16x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090138663

Parašykite atsiliepimą apie "Mergaitėms: apie tai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos mergaitėms ir merginoms

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mergaitėms: apie tai, kurį parašė Lizzie Cox. Siūlome ne tik išsamų Mergaitėms: apie tai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lizzie Cox. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mergaitėms: apie tai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mergaitėms: apie tai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mergaitėms: apie tai" perkama kartu