0

Mergaitės knyga 2. Kaip tapti šauniausiai

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2010-08-25 safira

gera

Informacija

Mergaitės knyga 2. Kaip tapti šauniausiai

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9789955385394

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mergaitės knyga 2. Kaip tapti šauniausiai" aprašymas
Dar daugiau patarimų šauniausioms mergaitėms pasaulyje! Šioje knygoje sužinosi daugybę vertingų dalykų: kaip gražiai atrodyti rytais, kaip džiovinti gėles, pasigaminti saldumynų, surengti netikėtą vakarėlį ar dailiai įvynioti dovaną. Būk smalsi ir žavi!
2010-08-25

gera

Parašykite atsiliepimą apie "Mergaitės knyga 2. Kaip tapti šauniausiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mergaitės knyga 2. Kaip tapti šauniausiai, kurią skaitytojams dovanoja Sally Norton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sally Norton su knyga Mergaitės knyga 2. Kaip tapti šauniausiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mergaitės knyga 2. Kaip tapti šauniausiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sally Norton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mergaitės knyga 2. Kaip tapti šauniausiai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mergaitės knyga 2. Kaip tapti šauniausiai" perkama kartu