0

Mergina iš Italijos

Kaina internetu: 12,79 €
Kaina knygyne: 15,79 €*
Sutaupote: 3.00 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mergina iš Italijos

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 574
  • ISBN ar kodas: 9786094664090

2020-10-31 12.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mergina iš Italijos" aprašymas

„Mergina iš Italijos“ – vienas pirmųjų amerikiečių rašytojos Lucindos Riley romanų, pasakojantis apie aistringą, tačiau tragišką meilę.

Pirmą kartą Rozana Mediči ir Robertas Rosinis susitiko, kai jai buvo vos vienuolika. Robertas – publikos mėgstamas ir moterų garbinamas operos solistas. Rozana - drovi mergaitė, dalyvaujanti šeimos šventėje. Nenuostabu, kad Robertas nieko nesitiki iš dainuoti šventėje susiruošusios Rozanos. Tačiau jau pirmos iš jos lūpų išsiveržusios gaidos užburia tenorą…

TIk po šešerių metų Rozana ir Robertas vėl sutinka Londone. Jie supranta, kad negali vienas be kito ir kad pats likimas jiems lėmė būti kartu. Jie liepsnoja aistra vienas kitam ir muzikai. Aistringa meilė virsta apsėdimu... Deja, tai, kas jungia įsimylėjelius, atskiria juos nuo likusio pasaulio – Rozanos sesers Karlotos, brolio Niko ir kitų…

Į Roberto ir Rozanos santykius ima kėsintis praeities įvykiai, kurių pakeisti negali net stipriausia meilė. Rozanai teks gyventi blaškantis tarp meilės ir neapykantos, aistros ir noro atkeršyti… Tai pasakojimas apie moterį, kuri dėl savo talento patyrė išdavystę, aistrą ir šlovę.

„Mergina iš Italijos“ skamba lyg operos arija, o Lucindos Riley pasakojamos istorijos siužetas niekuo nenusileidžia klasikos kūrinių tragizmui. Kurdama neeilinę meilės istoriją, rašytoja atskleidžia nemažai scenos ir operinio meno paslapčių.

„Mergina iš Italijos“ - jautri ir įtraukainti meilės istorija. Nesvarbu, ar vykstate atostogauti, ar ilsitės savaitgalį namuose – raskite laiko ir vietos šiai knygai. Ir neužmirškite ausinių - klausykite gražiausių operos arijų. Tai tikrai sustiprins pasakojimą.

Pirmą kartą Lucindos Riley romanas „Mergina iš Italijos“ pasirodė 1996 m. – jį autorė pasirašė Lucindos Edmonds slapyvardžiu, o vadinosi jis „Arija“. Leidėjai panoro susipažinti su ankstyvaisiais garsios rašytojos kūriniais. Leidėjams kūriniai paliko didžiulį įspūdį ir jie paskatino šio romano perleidimą. Taip Lucinda Riley ėmė redaguoti savo senuosius tekstus.

„Pirmiausia pasirinkau perrašyti šią knygą, nes tai buvo viena mėgstamiausių mano istorijų. Mane žavėjo tai, kad jos veiksmas vystosi Italijoje, taip pat operos elementai Rozanos ir Roberto meilės istorijoje. Gaila, tačiau ne visada „stipri aistra“ reiškia tvarius ir ilgalaikius santykius“, – sako knygos autorė Lucinda Riley.

Rašytojos knygos išverstos į 35 kalbas, jų parduota daugiau nei 20 mln. egzempliorių.

Iš anglų kalbos vertė Kristina Miliūnienė

Parašykite atsiliepimą apie "Mergina iš Italijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mergina iš Italijos, kurią skaitytojams dovanoja Lucinda Riley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lucinda Riley su knyga Mergina iš Italijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mergina iš Italijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lucinda Riley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mergina iš Italijos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mergina iš Italijos" perkama kartu