0

Mergina, kuri pakliuvo į voratinklį

Informacija

Mergina, kuri pakliuvo į voratinklį

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 546
  • ISBN ar kodas: 9786090404386

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mergina, kuri pakliuvo į voratinklį" aprašymas

Visą pasaulį sužavėjusios "Millenium“ detektyvų serijos ketvirtoji dalis „Mergina, kuri pateko į voratinklį“ – kompiuterių įsilaužėlės Lisbetos Sandler nuotykių tęsinys, išsaugojęs ankstesnėms serijos knygoms būdingą detektyvinę įtampą.

Nepaprasta ir išskirtinė, visuomenės standartus laužanti kompiuterių įsilauželė Lisbeta Salander.
Tiesos ieškantis užsispyręs žurnalistas Mikaelis Bliumkvistas, kurio nesustabdo nei baudžiamoji atsakomybė, nei persekiojimas, nei mirties grėsmė.
Prestižinį darbą Silicio slėnyje palikęs ir autistu sūnumi Švedijoje besirūpinantis kompiuterių specialistas profesorius Fransas Balderis.
Trys žmonės, trys jų istorijos ir vienas įtemptas tinklas, kuriame veikia gausybė šnipų, kibernetinių nusikaltėlių ir korumpuotų valstybės pareigūnų.

Teisėsaugos pareigūnai nuolat perspėja Fransą Balderį apie jį persekiojančią nusikaltėlių grupuotę. Neįvertinęs grėsmės jis per vėlai sumoja kreiptis pagalbos, todėl paskutinė jam likusi viltis – „Millenium“ žurnalas ir jame dirbantis Mikaelis Bliumkvistas. Pradėjęs gilintis į šią istoriją, žurnalistas supranta, kad šiame žaidime figūruoja ir Lisbeta Salander, o grėsmė tyko ne tik jų trijų, bet ir viso Stokholmo.

Kai 2004 m. mirė „Millenium“ serijos sumanytojas ir pirmųjų trijų knygų autorius švedų detektyvų legenda Stiegas Larssonas, milijonai jo gerbėjų visame pasaulyje liko nežinioje, kaip toliau klostysis Lisbetos Sandler likimas. Pritarus rašytojo tėvui ir broliui, ketvirtosios knygos kūrimo darbo ėmėsi švedų žurnalistas ir rašytojas David Lagercrantz.

Saugodamasis, kad nė mažiausia detalė apie rašomą knygą nepasirodytų viešumoje anksčiau laiko, jis ėmėsi griežčiausių saugumo priemonių - knygos tekstas gimė kompiuteriuose be interneto ryšio, o visos leidyklai perduotos kopijos buvo teisiškai apsaugotos. Buvo manoma, kad Stiego Larssono mergina turėjo kompiuterį su ketvirtosios knygos apmatais, tačiau dėl kilusių nesutarimų, David Lagercrantz romaną „Mergina, kuri pateko į voratinklį“ kūrė nuo nulio, imituodamas ankstesnės trilogijos stilių, personažų charakterius ir žodyną.

„Netapdama pastišu, knyga yra jautrus ir pagarbus originaliosios „Millenium“ serijos atminimas. Du nauji knygos veikėjai yra tarsi užuomina į Pepės Ilgakojinės knygas, kurios, beje, įkvėpė patį Larssoną, kai šis kūrė Lisbetos Salander personažą… Galima ginčytis, ar verta po autoriaus mirties tęsti knygų seriją naujais romanais, bet Lagercrantzas susidorojo su šia užduotimi puikiai. Romane Salander ir Blomkvistas dar ne viską pasakė vienas kitam, tad tikėtina, kad galime sulaukti ir šios istorijos tęsinio – taip artėdami link dešimties paties Larssono suplanuotų serijos knygų.“
The Guardian

„Romane esama ir aistros, ir ugnies. Abiejų užtektinai. O nepakankamai atskleista veikėjų portretų galerija kviečia laukti serijos tęsinio. Įtempta, įtikinanti ir intelektualiai turtinga istorija, kuri nenuvils Larssono gerbėjų.“
Kirkus Reviews

Iš švedų kalbos vertė Simona Jankūnaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Mergina, kuri pakliuvo į voratinklį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mergina, kuri pakliuvo į voratinklį, kurią skaitytojams dovanoja David Lagercrantz. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar David Lagercrantz su knyga Mergina, kuri pakliuvo į voratinklį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mergina, kuri pakliuvo į voratinklį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė David Lagercrantz. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mergina, kuri pakliuvo į voratinklį palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mergina, kuri pakliuvo į voratinklį" perkama kartu