0

Mergina lede

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Mergina lede

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9789955136507

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mergina lede" aprašymas

Kokias tamsias paslaptis saugo mergina lede?

Pietų Londono parko tvenkinyje vaikinukas aptinka moters palaikus. Auka — populiari aukštuomenės gražuolė, gyvenusi tobulą gyvenimą.
Detektyvė Erika Foster paskiriama vadovauti žmogžudystės tyrimui. Pradėjusi kapstytis giliau, ji įžvelgia ryšį tarp šios žmogžudystės ir trijų pasmaugtų prostitučių — merginų surištomis rankomis lavonai buvo aptikti vandens telkiniuose skirtingose Londono vietose.
Erikai artėjant prie tiesos, žudikas artėja prie Erikos.

Ankstesnis tyrimas, kuriam vadovavo Erika, beviltiškai nenusisekė... žuvo jos vyras. Inspektorės Foster karjera kabo ant plauko, tad ji privalo susigrumti su asmeniniais demonais ir susiremti su negailestingu žudiku. Ar Erika Foster spės pričiupti nusikaltėlį, kol jis smogs dar kartą?

Jei jums patinka Angelos Marsons, Rachel Abbott ir Tess Gerritsen knygos, susipažinkite su naująja Roberto Bryndzos detektyvų serija — detektyvė Erika Foster jūsų nenuvils. "Mergina lede" - pirmoji šios serijos knyga.

Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė

Parašykite atsiliepimą apie "Mergina lede"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mergina lede, kurią skaitytojams dovanoja Robert Bryndza. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robert Bryndza su knyga Mergina lede jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mergina lede patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robert Bryndza. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mergina lede palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mergina lede" perkama kartu