0

Mergyt, atmerk akis

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786094840418

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mergyt, atmerk akis" aprašymas

Ar kada nors jauteisi taip, jog gyveni pagal daugybę taisyklių, kurias nustato kiti, ir neturi jokio pasirinkimo?
Kad visos kitos jau rado savo gyvenimo kelią ir turi atsakymą į visus klausimus?
Jei taip, Rachel Hollis turi tau gerą naujieną: Tai - melas!

Ši knyga "Mergyt, atmerk akis" moterims – apie beprasmes taisykles, skaudų melą ir vieną svarbią tiesą – Tu pati esi atsakinga už tai, kokia esi ir ar esi laiminga. Ar kada nors pagalvojai, kad:

    nesi nei gera, nei protinga?
    nesi pakankamai liekna?
    nenusipelnai tikros meilės?
    esi bloga motina?
    esi pati kalta, jog su tavimi blogai elgiasi?
    esi eilinė nevykėlė be perspektyvų?

Rachel Hollis, kuriai labiau už visus rūpi pasaulinis moterų įgalinimas, sako: Paistalai! Gryniausias melas! Tai melas, kurį bruka visuomenė, žiniasklaida, kartais net „geranoriški“ artimieji. Tas nesąmones kartojame patys ir girdime iš aplinkinių taip dažnai, kad aklai patikime ir priimame kaip savaime suprantamą dalyką… Stop! Mergyt, laikas atmerkti akis!

Privalai suvokti, kad PATI pasirenki būti laiminga, PATI kontroliuoji ir kuri savo gyvenimą. Patikėk, nebus lengva, kol nesugriausi mitų, kurie tau trukdo. Privalai atpažinti ir paneigti melą, kuriuo patikėjai ir kuriuo rėmeisi visą gyvenimą. Metas pradėti gyventi kitaip ir ši knyga tau padės!

Baik medituoti, slapstytis, nustok bijoti, kaltinti save, liaukis teisintis, kad kažko nesugebi. Nutrauk neigiamą vidinį dialogą, nustok smurtauti prieš savo kūną, neatidėliok pokyčių rytojui, pirmadieniui, kitiems metams. Nustok verkšlenti dėl to, kas nutiko, ir suimk gyvenimo vadžias į savo rankas. Pakilk ir nusibrauk vakarykštes ašaras, pamiršk nuoskaudas ir pradėk iš naujo…

Mergaite, atmerk akis ir laikyk gyvenimą savo rankose!

Rachel Hollis atvirai ir drąsiai pasakoja šimtus juokingų, keistų, trikdančių, liūdnų ar beprotiškų istorijų, atskleidžiančių ir nagrinėjančių melagingas nuostatas, kurios pavertė ją (galbūt, ir tave?) niurzga ir paniurėle, pateikdama konkrečių praktinių patarimų, padėjusių jai atsitokėti ir prisikelti naujam gyvenimui. Ji skatina, drąsina, linksmina ir kartais net paragina spyriu į „minkštąją“, įtikinėdama daryti viską, ko reikia, kad taptumėte pasitikinčia savimi ir pilna gyvenimo džiaugsmo asmenybe.

Vos pasirodžiusi knyga "Mergyt, atmerk akis" „sprogo“ – 2018 metais ji tapo pasauliniu bestseleriu, kurio sukeltos bangos šiandien ritasi per visą pasaulį. Milijonai moterų ir merginų troško padrąsinimų ir patarimų, kaip keisti gyvenimą.

Rachel Hollis – gyvenimo būdo interneto svetainės TheChicSite.com įkūrėja, keturių vaikų mama ir viešųjų ryšių įmonės generalinė direktorė, subūrusi didžiulę internetinę bendruomenę, kurioje pataria, kaip pakreipti gyvenimą norima linkme, atvirai dalydamasi savo asmenine – ne visada teigiama! – patirtimi.

Iš anglų kalbos vertė Jurgita Jėrinaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Mergyt, atmerk akis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Rachel Hollis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mergyt, atmerk akis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mergyt, atmerk akis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mergyt, atmerk akis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mergyt, atmerk akis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rachel Hollis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Mergyt, atmerk akis" perkama kartu