TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Mes dirbame Valdorfo darželyje

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 6.99 SoldOut

Knygos "Mes dirbame Valdorfo darželyje" aprašymas

Knygoje atskleista tarptautinė ir Lietuvos Valdorfo darželių patirtis. Knygą sudaro du skyriai . Pirmame pateikti teoriniai apmąstymai, antrame - geroji darbo patirtis. Skaitytojui atsivers Valdorfo darželio ugdymo turinio ypatumai ir metodai. Knyga skiriama pedagogams, tėvams, studentams.


Parašykite atsiliepimą apie "Mes dirbame Valdorfo darželyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mes dirbame Valdorfo darželyje", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Mes dirbame Valdorfo darželyje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mes dirbame Valdorfo darželyje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mes dirbame Valdorfo darželyje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mes dirbame Valdorfo darželyje" perkama kartu