Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mes prieš jus

Kaina internetu: 18,99 €
Kaina knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 3,00 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 18.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mes prieš jus" aprašymas

Bestselerio „Gyveno kartą Uvė“ autoriaus Fredrik Backman romanas „Mes prieš jus“ yra knygos „Lokių miestas“ tęsinys. Skaitytojai vėl susitiks pamėgtus veikėjus, tarp kurių pagrindinis – ledo ritulys.

Bjornstadas, dar vadinamas Lokių miestu, yra maža gyvenvietė Švedijos glūdumose. Žmonės čia gyvena paprasti. Ir darbai jų paprasti. Tačiau svajonės didelės, o bendruomenę ilgą laiką vienijo bendra meilė. Meilė ledo rituliui ir vietinei komandai. Tačiau vienas nutikimas pernai suskaldė gyventojus. Kaimynas stojo prieš kaimyną, draugas prieš draugą, kolega prieš kolegą. Senieji žaidėjai išėjo į artimiausio miesto Hedo ledo ritulio komandą, o vietinis klubas, netekęs investuotojų, stovi ant išnykimo ribos.

Tačiau netikėtai sužimba viltis. Atsiranda gelbėtojas, pasiryžęs ne tik prikelti Bjornstado fabriką, bet ir komandą. Šią treniruoti apsiima nauja trenerė, iš žaidėjų reikalaujanti būti geriausiais. Benjis tampa kapitonu, o aplink jį ir Amatą, greičiausią ledo ritulio žaidėją, buriasi nauja komanda.

Artėjanti kova su buvusiais draugais, o dabar mirtinais priešais iš Hedo komandos, įtampą augina iki spragsėjimo, o miestelį vėl supurto nelaimė. Kai bus įmuštas paskutinis įvartis, vienas Bjornstado gyventojas mirs, o abiejų miestų gyventojai bus priversti susimąstyti, ar po visko į mylimą žaidimą bus galima žiūrėti paprastai: ledas, dveji vartai, dvi komandos ir nieko daugiau. Mes prieš jus.

Rašytojas Fredrik Backman pasakodamas iš pažiūros paprastas istorijas moka besti giliai. Jis skaitytojus priverčia pajusti viską, ką jaučia veikėjai. Nesvarbu ar tai Uvė iš „Gyveno kartą Uvė“, ar Brita Marija iš „Čia buvo Brita Marija“ ar Benjis iš „Lokių miesto“. Autorius nagrinėja šeimų, draugų ir bendruomenių santykius, stulbina įžvalgomis apie gėrį ir blogį, žmogaus prigimtį, stereotipus, susikaustymą, meilę ir draugystę. Fredrik Backman knygų siužetai, pagardinti įtampa ir subtiliu humoru, visada nustebina ir įkvepia tikėjimo.

Fredrik Backman (1981) - švedų rašytojas ir tinklaraštininkas. Prieš pradėdamas rašyti knygas dirbo vairuotoju, vėliau rengė straipsnius laikraščiams ir žurnalams. Autorius debiutavo su knyga „Gyveno kartą Uvė“, kuri tapo tarptautiniu bestseleriu. Dabar kiekvienas Fredrik Backman romanas laukiamas su didžiuliu nekantrumu.

Iš švedų kalbos vertė Virginija Jurgaitytė

Atsiliepimuose ir apžvalgose Fredrik Backman knygos retai sulaukia neigiamos kritikos. Jis tikrai sužavėjo skaitytojus, tad siūlome nelaukti ir romaną „Mes prieš jus“ įsigyti internetu. Juk interneto knygyne įvairių žanrų knygos, dažnai, kainuoja pigiau, nes geras kainas užtikrina akcijos ir išpardavimai. Visi leidiniai suskirstyti į kategorijas ir turi santrauką su trumpu aprašymu, puslapių skaičiumi ir ištraukomis. Pirkti online verta!


  • Autorius: Fredrik Backman
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 424
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090143872

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mes prieš jus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mes prieš jus", Fredrik Backman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Fredrik Backman su knyga "Mes prieš jus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mes prieš jus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Fredrik Backman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mes prieš jus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mes prieš jus" perkama kartu