0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mes už Lietuvą! (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mes už Lietuvą! (DVD)" aprašymas
Filmas „Mes už… Lietuvą!“ pasakoja apie Lietuvos rinktinės kelią Europos krepšinio čempionate Lietuvoje. Keli šimtai valandų unikalios filmuotos medžiagos sugulė į pramoginį pusantros valandos filmą. Filmo autoriai fiksavo visas Lietuvos rinktinės gyvenimo smulkmenas nuo 2010 m. bronzinio čempionato Turkijoje iki pat Europos krepšinio čempionato Lietuvoje pabaigos.

„Vasarą kino teatruose filmo daug kas pamatyti nespėjo. Dabar filmą bus galima žiūrėti namuose. Tėvai vaikus galės supažindinti su krepšinio užkulisiais, darbdaviai su trenerio K. Kemzūros pagalba įkvėpti darbuotojus, o Lietuvos rinktinės sirgaliai nesuks galvos, ko prašyti dovanų iš Kalėdų senelio“, – džiaugiasi filmo režisierius Andrius Lekavičius.

Filme rodomi nesurežisuoti kadrai iš rūbinės, atviri krepšininkų pokalbiai apie nematomą rinktinės pusę, sirgalius ir mylimiausią darbą – krepšinį. Patys rinktinės žaidėjai po filmo premjeros džiaugėsi, kad jų darbas ir kasdienybė buvo profesionaliai įamžinti.

Filmo trukmė: 93 min.
Kalba: lietuvių
Subtitrai: anglų


Parašykite atsiliepimą apie "Mes už Lietuvą! (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mes už Lietuvą! (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Andrius Lekavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Andrius Lekavičius su knyga Mes už Lietuvą! (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mes už Lietuvą! (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrius Lekavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mes už Lietuvą! (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mes už Lietuvą! (DVD)" perkama kartu