0

Meškis. Nuspalvink ir prilipink lipdukus

Informacija

Meškis. Nuspalvink ir prilipink lipdukus

  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 22x28, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 8
  • ISBN ar kodas: 9789955077558

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Meškis. Nuspalvink ir prilipink lipdukus" aprašymas

Spalvinimo knyga su lipdukais patiems mažiesiems (2-4 metų vaikams). Dideli aiškūs paveikslėliai, storos kontūro linijos.

Parašykite atsiliepimą apie "Meškis. Nuspalvink ir prilipink lipdukus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Meškis. Nuspalvink ir prilipink lipdukus, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Meškis. Nuspalvink ir prilipink lipdukus aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Meškis. Nuspalvink ir prilipink lipdukus. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Meškis. Nuspalvink ir prilipink lipdukus dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Meškis. Nuspalvink ir prilipink lipdukus" perkama kartu