0

Meškių istorijos. Lubinų labirintas

5.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2017-03-10 Gintarė

Grazios istorijos

Informacija

Meškių istorijos. Lubinų labirintas

  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 60
  • ISBN ar kodas: 9786098142037

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Meškių istorijos. Lubinų labirintas" aprašymas
„Meškių istorijos: Lubinų labirintas“ tai pirmoji knyga iš serijos "Meškių istorijos", skirta 4-6 metų vaikams. Knygoje šeši pasakojimai apie svarbius dalykus.

Kažkur yra Didžioji giria, o joje gyvena meškiai. Jiems, kaip ir vaikams, nutinka visko: jie susipyksta ir susitaiko, mokosi pažinti save ir kitus, bijo ir įgauna drąsos, sužino, ką reiškia dalintis ir draugauti, patys ar padedami kitų jie sprendžia iškilusius klausimus.

Visa tai ir sugulė į pirmąją knygą „Meškių istorijos: Lubinų labirintas". Pasakojimus užrašė Evelina Daciūtė, nupiešė Rasa Kaper.

"Tai, kas vyksta tavo gyvenime, galbūt jau yra atsitikę meškiui? Gal ir tu bijai nakties ir tamsos, gal ir tau nutinka stebuklingų įvykių, kuriais suaugę nė už ką nepatikėtų, galbūt jautiesi šiek tiek kitoks ir tau truputį dėl to neramu? Nebijok. Tu nesi vienas. Didžiojoje girioje tokių daug."
2017-03-10

Grazios istorijos

2017-01-12

Ir istorijos geros, ir iliustracijos gražios. Rekomenduoju!

2016-02-11

Knygutę gavome dovanų ir dabar ji viena iš kelių megstamiausių

Parašykite atsiliepimą apie "Meškių istorijos. Lubinų labirintas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Meškių istorijos. Lubinų labirintas, kurią skaitytojams dovanoja Evelina Daciūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Evelina Daciūtė su knyga Meškių istorijos. Lubinų labirintas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Meškių istorijos. Lubinų labirintas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Evelina Daciūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Meškių istorijos. Lubinų labirintas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Meškių istorijos. Lubinų labirintas" perkama kartu