TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Meškiukas vardu Pedingtonas

5.0
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,35 €
Kaina su kodu: 9,35 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-26 Dovilė

Ši yra pirmoji Pedingtono knyga. Niekada nebuvau pagalvojus apie šių knygų skaitymą, bet pamačiusi informaciją Facebook po karalienės Elžbietos mirties ir jos vaikščiojimo su Pedingtonu, pagalvojau, kad pabandysiu. Man patiko knyga ir tai, į ką Pedingtonas įsivelia.


2023-12-31 13.353 InStock
Į krepšelį

Knygos "Meškiukas vardu Pedingtonas" aprašymas

Meškiukas Pedingtonas – britų pasididžiavimas, populiarumu nusileidžiantis konkurentui Mikei Pūkuotukui. Jis nuolat patenka į komiškus nuotykius, kuriuos savo knygoje „Meškiukas, vardu Pedingtonas“ aprašė autorius Michael Bond.

Įdomi šio veikėjo gimimo istorija. Rašytojas Michael Bond paskutinę minutę ieškojo kalėdinės dovanos. Netikėtai vienoje parduotuvėje pamatė vienišą meškiuką, kuris atrodė labai graudžiai. Autorius jį nupirko ir padovanojo žmonai. Pora žaislą pavadino netoliese esančios stoties vardu. Pedingtonas įsismelkė į rašytojo mintis ir jis pradėjo kurti istorijas tuo metu dar negalvodamas apie auditoriją ir neplanuodamas jų išleisti. Visgi 1958-tais metais pasirodė istorijų knygelė „Meškiukas, vardu Pedingttonas“, kuri vėliau sulaukė net kelių tęsinių, o personažas tapo populiariu prekiniu ženklu.

Knygos veikėjas yra meškiukas našlaitis iš Peru, kurį užaugino teta, išmokiusi kalbėti angliškai ir įskiepijusi meilę marmeladui. Pedingtonas netikėtai atsiduria Braunų šeimoje ir jį nuolat lydi netikėtumai bei chaosas. Kur tik Pedingtonas pasisuka, ten palieka marmelado žymes ir netvarką. Tačiau jis visada geranoriškas, o į netikėtas situacijas patenka iš nuobodulio.

Meškiukas Pedingtonas gyvena britų šeimoje, elgiasi kaip žmogus, tačiau nestokoja vaikiško tyrumo bei gyvenimo džiaugsmo. Michael Bond sukurtas veikėjas neriboja savęs žmonėms būdingomis taisyklėmis, turi savitą požiūrį ir sugeba išsisukti iš netikėčiausių situacijų. Knygos siužetai juokingi ir pozityvūs, juk meškiukas yra amžinas optimistas.

„Meškiukas, vardu Pedingtonas“ sulaukė kelių tęsinių, adaptacijų mažiausiems skaitytojams, paveikslėlių knygų, taip pat 1975-tais metai buvo pastatytas pusiau animacinis serialas. Iš viso parduotos kelios dešimtys milijonų knygų apie Pedingtoną. Istorijos išverstos į daugiau nei trisdešimt kalbų. Londono Pedingtono stotyje galima apžiūrėti bronzinę meškiuko skulptūrą.

Michael Bond (1926-2017) – britų vaikų rašytojas, išgarsėjęs knygelėmis apie meškiuką Pedingtoną. Autorius Antrojo Pasaulinio karo metu tarnavo Karališkose oro pajėgose ir tuo metu parašė pirmąjį savo kūrinį. Vėliau dirbo BBC, kur kūrė radio vaidinimus, o nuo 1967-tų metų atsidėjo vien knygų kūrimui.

Iš anglų kalbos vertė Viltaras Alksnėnas

„Meškiukas, vardu Pedingtonas“ – klasika visai šeimai, kurią rekomenduojame įsigyti internetu. Siūlome ir daugiau įvairių žanrų knygų. Rinktis ir pirkti online verta, nes čia geros kainos, o išpardavimų bei akcijų metu daug knygų kainuoja pigiau. Apžvalgos ir atsiliepimai padeda skaitinius išsirinkti, o santrauka su trumpu aprašymu, ištraukomis, puslapiu skaičiumi ir kita informacija – įvertinti turinį ir apimtį. • Pavadinimas originalo kalba: A Bear Called Paddington
 • Autorius: Michael Bond
 • Serija: Pedingtonas
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2022
 • Knygos puslapių skaičius: 160
 • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090153253
 • Vertėjas: Viltaras Alksnėnas
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-10-26

Ši yra pirmoji Pedingtono knyga. Niekada nebuvau pagalvojus apie šių knygų skaitymą, bet pamačiusi informaciją Facebook po karalienės Elžbietos mirties ir jos vaikščiojimo su Pedingtonu, pagalvojau, kad pabandysiu. Man patiko knyga ir tai, į ką Pedingtonas įsivelia.

2022-10-25

nesvarbu kokio amziaus esate, Padingtono zavesiui neimanoma atsispirti.

2022-10-21

Labai smagu skaityti kartu su vaikais! Padingtonas yra žavingas!

2022-10-18

Kas vakarą su vaikais garsiai skaiome šią smagią knygą. Nekantrauju baigti.

2022-10-14

Labai miela! Dabar turėsiu pažiūrėti filmą.

2022-10-13

Mums patiko Paddintono išdaigos ir domėjomės, kuo jis užsiims toliau :)

2022-10-12

Man labai patinka iliustracijos, jos yra gražios ir ryškios. Istorija labai paprasta, bet taip yra todėl, kad ji skirta mažiems vaikams

2022-10-11

Ši knyga pateko į mano mėgstamiausias knygas mažiems vaikams ir knygas, kurias rekomenduoju skaityti garsiai visai šeimai. Pasakojimas buvo aukščiausios klasės, sklandus ir skanus!

Parašykite atsiliepimą apie "Meškiukas vardu Pedingtonas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Meškiukas vardu Pedingtonas", kurį pristato Michael Bond. Siūlome ne tik išsamų "Meškiukas vardu Pedingtonas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Michael Bond. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Meškiukas vardu Pedingtonas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Meškiukas vardu Pedingtonas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Meškiukas vardu Pedingtonas" perkama kartu