0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meškiukas, vardu Pedingtonas

Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Meškiukas, vardu Pedingtonas


2021-08-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Meškiukas, vardu Pedingtonas" aprašymas

Meškiukas Pedingtonas – britų pasididžiavimas, populiarumu nusileidžiantis konkurentui Mikei Pūkuotukui. Jis nuolat patenka į komiškus nuotykius, kuriuos savo knygoje „Meškiukas, vardu Pedingtonas“ aprašė autorius Michael Bond.

Įdomi šio veikėjo gimimo istorija. Rašytojas Michael Bond paskutinę minutę ieškojo kalėdinės dovanos. Netikėtai vienoje parduotuvėje pamatė vienišą meškiuką, kuris atrodė labai graudžiai. Autorius jį nupirko ir padovanojo žmonai. Pora žaislą pavadino netoliese esančios stoties vardu. Pedingtonas įsismelkė į rašytojo mintis ir jis pradėjo kurti istorijas tuo metu dar negalvodamas apie auditoriją ir neplanuodamas jų išleisti. Visgi 1958-tais metais pasirodė istorijų knygelė „Meškiukas, vardu Pedingttonas“, kuri vėliau sulaukė net kelių tęsinių, o personažas tapo populiariu prekiniu ženklu.

Knygos veikėjas yra meškiukas našlaitis iš Peru, kurį užaugino teta, išmokiusi kalbėti angliškai ir įskiepijusi meilę marmeladui. Pedingtonas netikėtai atsiduria Braunų šeimoje ir jį nuolat lydi netikėtumai bei chaosas. Kur tik Pedingtonas pasisuka, ten palieka marmelado žymes ir netvarką. Tačiau jis visada geranoriškas, o į netikėtas situacijas patenka iš nuobodulio.

Meškiukas Pedingtonas gyvena britų šeimoje, elgiasi kaip žmogus, tačiau nestokoja vaikiško tyrumo bei gyvenimo džiaugsmo. Michael Bond sukurtas veikėjas neriboja savęs žmonėms būdingomis taisyklėmis, turi savitą požiūrį ir sugeba išsisukti iš netikėčiausių situacijų. Knygos siužetai juokingi ir pozityvūs, juk meškiukas yra amžinas optimistas.

„Meškiukas, vardu Pedingtonas“ sulaukė kelių tęsinių, adaptacijų mažiausiems skaitytojams, paveikslėlių knygų, taip pat 1975-tais metai buvo pastatytas pusiau animacinis serialas. Iš viso parduotos kelios dešimtys milijonų knygų apie Pedingtoną. Istorijos išverstos į daugiau nei trisdešimt kalbų. Londono Pedingtono stotyje galima apžiūrėti bronzinę meškiuko skulptūrą.

Michael Bond (1926-2017) – britų vaikų rašytojas, išgarsėjęs knygelėmis apie meškiuką Pedingtoną. Autorius Antrojo Pasaulinio karo metu tarnavo Karališkose oro pajėgose ir tuo metu parašė pirmąjį savo kūrinį. Vėliau dirbo BBC, kur kūrė radio vaidinimus, o nuo 1967-tų metų atsidėjo vien knygų kūrimui.

Iš anglų kalbos vertė Viltaras Alksnėnas

„Meškiukas, vardu Pedingtonas“ – klasika visai šeimai, kurią rekomenduojame įsigyti internetu. Siūlome ir daugiau įvairių žanrų knygų. Rinktis ir pirkti online verta, nes čia geros kainos, o išpardavimų bei akcijų metu daug knygų kainuoja pigiau. Apžvalgos ir atsiliepimai padeda skaitinius išsirinkti, o santrauka su trumpu aprašymu, ištraukomis, puslapiu skaičiumi ir kita informacija – įvertinti turinį ir apimtį.  • Autorius: Michael Bond
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090144299

Parašykite atsiliepimą apie "Meškiukas, vardu Pedingtonas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Meškiukas, vardu Pedingtonas, kurį parašė Michael Bond. Siūlome ne tik išsamų Meškiukas, vardu Pedingtonas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Michael Bond. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Meškiukas, vardu Pedingtonas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Meškiukas, vardu Pedingtonas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Meškiukas, vardu Pedingtonas" perkama kartu