0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Meškutis baltas

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-08-30 JUSTINA

Puiki knygutė mažyliams, susipažinimui su senaisiais simboliais!

Meškutis baltas


2021-04-30 6.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Meškutis baltas" aprašymas

Vieną dieną rudas meškutis sumano tapti baltu. Mamos apdovanotas baltais marškinaičiais, leidžiasi į kelionę. Ten sutinka smaką, žemės gelmėse ugnį kūrenančius nuykštukus ir kitus veikėjus, apdovanojančius keliautoją baltiškais simboliais.2018-08-30

Puiki knygutė mažyliams, susipažinimui su senaisiais simboliais!

2018-07-23

Labai prasminga knygutė :) Žaismingai pateikta gili mintis. Gražiai iliustruota. Artima lietuvio širdžiai. Būtinai laukiu tolimesnių baltojo meškučio kelionių :)

2018-07-23

Pasakiška knygelė :) ... O kokios įspūdingos ilustracijos!... Nepakartojamos :) Kai skaitai, meškučio balto kelionę, supranti, kaip svarbu nepamiršti, kas esi, kur eini ir kur, iš tiesų, tavo šaknys??? Mažiesiams - tai įžanga apie baltų kultūrą. Tikiuosi, kad šios knygutės autorės dar pratęs meškučio balto kelionę.. Su nekantrumu lauksiu! :) :)

Parašykite atsiliepimą apie "Meškutis baltas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Meškutis baltas, kurį parašė Giedrė Norkūnė, Dalia Bieliūnaitė. Siūlome ne tik išsamų Meškutis baltas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Giedrė Norkūnė, Dalia Bieliūnaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Meškutis baltas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Meškutis baltas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Meškutis baltas" perkama kartu