0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 13.29 SoldOut

Knygos "Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija" aprašymas

Knygoje „Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija“ spausdinami straipsniai ir esė geopolitikos, saugumo, kultūros, istorijos klausimais, 1983–2014 m. skelbti įvairiuose periodiniuose leidiniuose, įskaitant ir išeivijos spaudą. Autorius buvo daugelio publikacijose aptartų įvykių ne tik stebėtojas, bet ir tiesioginis dalyvis.
Geopolitikai skirtuose tekstuose nušviečiama tarptautinė Lietuvos situacija, santykiai su kaimynais, saugumas, narystės Europos Sąjungoje ir NATO galimybės. Visa tai buvo itin svarbu pirmąjį nepriklausomybės dešimtmetį.
Kultūros klausimai aptariami parodant kultūrinio gyvenimo skirtumus uždaroje ir atviroje visuomenėje, gvildenant tautinio ir kultūrinio tapatumo, tradicijos ir inovacijos santykio problemas. Sklaidomos anksčiau nekilusio, tik atviroje pliuralistinėje visuomenėje atsirandančios problemos.
Apie istoriją rašoma apmąstant artimesnės ir tolimesnės praeities bei dabarties santykį, okupacijos palikimo poveikį dabarčiai, aptariant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo atgarsius užsienio spaudoje. Pateikiamas minėto laikotarpio autoriaus straipsnių ir esė sąrašas, asmenvardžių rodyklė.

  • Autorius: Bronislovas Kuzmickas
  • Leidėjas: Versmė
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098148299

Parašykite atsiliepimą apie "Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija", Bronislovas Kuzmickas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bronislovas Kuzmickas su knyga "Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronislovas Kuzmickas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija" perkama kartu