0

Metai ir pasakėčios (Literatūros skaitiniai 1)

Informacija

Metai ir pasakėčios (Literatūros skaitiniai 1)

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 12x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • ISBN ar kodas: 9789955234012

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Metai ir pasakėčios (Literatūros skaitiniai 1)" aprašymas
Kristijono Donelaičio "Metai" yra praktiškai pirmasis grožinės lietuvių literatūros tekstas, ir kartu – bene vertingiausias kūrinys mūsų literatūros istorijoje. Šie paradoksai pinasi į kamuolį, keldami vis naujus klausimus atidesniam "Metų" skaitytojui, filologui.


Donelaičio gyvenimas, kūryba susijusi su gerokai mums svetimu XVIII amžiaus kultūros kontekstu, todėl, norėdami pasiaiškinti kūrinio atsiradimo sąlygas, pasirinktą temą, vaizdavimo būdą, poetines ir retorines priemones bei kita, turime gilintis į to meto literatūros supratimo problemas. Tačiau, be istorinio pobūdžio problemų, neatsakytas lieka šio kūrinio pastovios vertės klausimas: kodėl, keičiantis literatūrinėms madoms, "Metai" nesensta? Atvirkščiai, šis tekstas vis labiau atsiskleidžia, kviesdamas į jį gilintis.

Parašykite atsiliepimą apie "Metai ir pasakėčios (Literatūros skaitiniai 1)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Metai ir pasakėčios (Literatūros skaitiniai 1), kurią skaitytojams dovanoja Kristijonas Donelaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kristijonas Donelaitis su knyga Metai ir pasakėčios (Literatūros skaitiniai 1) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Metai ir pasakėčios (Literatūros skaitiniai 1) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristijonas Donelaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Metai ir pasakėčios (Literatūros skaitiniai 1) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Metai ir pasakėčios (Literatūros skaitiniai 1)" perkama kartu