Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Metai iš pradžių

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 7,49 €*
Sutaupote: 1,20 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-28


2022-05-31 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Metai iš pradžių" aprašymas

Česlovo Skaržinsko eilėraščių rinkinyje „Metai iš pradžių“ skaitytojas atras jaukius gamtos vaizdus, susijusius su kiek melancholiškomis ir nostalgiškomis lyrinio subjekto būsenomis; praeities ir dabarties sankirtas, kaimo ir miesto vietoves. Eilėraščiuose jaukiai iliustruojamos laikinumo pajautos, jaučiamas autentiškas ryšys su savimi ir aplinkiniu pasauliu.Kiti taip pat domėjosi


2021-01-28

2021-01-25

Svari, prasminga poezija!

2021-01-12

Tikra poezijos magija. Smelkia paprasti, užmiršti potyriai, jaudina, kartais glumina...

2021-01-09

Gera Česlovo Skaržinsko poezija

Parašykite atsiliepimą apie "Metai iš pradžių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Metai iš pradžių", Česlovas Skaržinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Česlovas Skaržinskas su knyga "Metai iš pradžių" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Metai iš pradžių" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Česlovas Skaržinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Metai iš pradžių" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Metai iš pradžių" perkama kartu