0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Metai su Šventuoju Raštu 2016

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Metai su Šventuoju Raštu 2016


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 1.89 SoldOut
Knygos "Metai su Šventuoju Raštu 2016" aprašymas

Maldos apaštalavimas atsirado XIX a. tarp studentų jėzuitų. Greit išplito ir tarp pasauliečių, jį patvirtino popiežius Pijus IX. Šiandien į Maldos apaštalavimą yra įsitraukę keliasdešimt milijonų katalikų. Maldos apaštalu gali tapti kiekvienas krikščionis, pakanka aukoti Dievui savo maldas, darbus, džiaugsmus bei skausmus, prisimenant popiežiaus kiekvienam mėnesiui numatytas intencijas. Tam reikia nuoširdžiai sukalbėti tarp įvairių maldų pateiktą dienos paaukojimo maldą arba savaip ją išsakyti.

Kalendorius parengtas atsižvelgiant į Dievo kulto ir sakramentų tvarkos kongregacijos patvirtintą Lietuvos liturginį kalendorių.Parašykite atsiliepimą apie "Metai su Šventuoju Raštu 2016"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biblija arba Šventasis Raštas

Lionginas Virbalas SJ parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Metai su Šventuoju Raštu 2016, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Metai su Šventuoju Raštu 2016 aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Metai su Šventuoju Raštu 2016 už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Metai su Šventuoju Raštu 2016? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lionginas Virbalas SJ tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Metai su Šventuoju Raštu 2016" perkama kartu