⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Metalų korozija ir jų sauga nuo korozijos. Teoriniai pagrindai ir laboratoriniai darbai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 8.49 SoldOut

Knygos "Metalų korozija ir jų sauga nuo korozijos. Teoriniai pagrindai ir laboratoriniai darbai" aprašymas

Knygoje "Metalų korozija ir jų sauga nuo korozijos. Teoriniai pagrindai ir laboratoriniai darbai" pateikiami metalų elektrochemijos pagrindai, nagrinėjamos su metalų korozija ir jų sauga nuo korozijos susijusios temos.
Leidinyje pateikiami 9 laboratorinių darbų aprašymai praktiniams įgūdžiams ugdyti.
Mokomoji knyga "Metalų korozija ir jų sauga nuo korozijos. Teoriniai pagrindai ir laboratoriniai darbai" skirta chemijos inžinerijos ir medžiagų bei nanotechnologijų specialybių studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Metalų korozija ir jų sauga nuo korozijos. Teoriniai pagrindai ir laboratoriniai darbai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biologija. Chemija

Algirdas Šulčius, Egidijus Griškonis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Metalų korozija ir jų sauga nuo korozijos. Teoriniai pagrindai ir laboratoriniai darbai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Metalų korozija ir jų sauga nuo korozijos. Teoriniai pagrindai ir laboratoriniai darbai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Metalų korozija ir jų sauga nuo korozijos. Teoriniai pagrindai ir laboratoriniai darbai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Metalų korozija ir jų sauga nuo korozijos. Teoriniai pagrindai ir laboratoriniai darbai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Šulčius, Egidijus Griškonis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Metalų korozija ir jų sauga nuo korozijos. Teoriniai pagrindai ir laboratoriniai darbai" perkama kartu