⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Metlaikių atabradai. Albino Žukausko šimtmetis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.69 SoldOut

Knygos "Metlaikių atabradai. Albino Žukausko šimtmetis" aprašymas

Straipsnių ir dokumentų rinkinys "Metlaikių atabradai: Albino Žukausko šimtmetis" padeda atsakyti į klausimus, kylančius skaitant jo kūrybą.
Iš kur šis rašytojas?
Kodėl jis toks?
Kokia jo vieta lietuvių literatūroje?
Šiuos klausimus gvildena literatūros mokslininkai, poeto artimieji, kolegos, bičiuliai.

Ką pats Albinas Žukauskas kalbėjo ir rašė apie save, savo laiką ir savo tekstus?

Rinkinyje "Metlaikių atabradai: Albino Žukausko šimtmetis" spausdinami rašytojo laiškai, dokumentai atskleidžia jo asmenybę ir XX amžiaus Lietuvos kultūros istorijos dramas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Metlaikių atabradai. Albino Žukausko šimtmetis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Alma Lapinskienė, Solveiga Daugirdaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Metlaikių atabradai. Albino Žukausko šimtmetis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Metlaikių atabradai. Albino Žukausko šimtmetis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Metlaikių atabradai. Albino Žukausko šimtmetis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Metlaikių atabradai. Albino Žukausko šimtmetis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alma Lapinskienė, Solveiga Daugirdaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Metlaikių atabradai. Albino Žukausko šimtmetis" perkama kartu