⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Metro 2035

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 99 SoldOut

Knygos "Metro 2035" aprašymas

„Metro 2035“ yra Rusijos autoriaus Dmitrijaus Gluhovskio mokslinės fantastikos romanas, trečioji dalis „Metro“ serijoje. Ji yra „Metro 2033“ ir „Metro 2034“ tęsinys.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Metro 2035"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Metro 2035", Dmitry Glukhovsky. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dmitry Glukhovsky su knyga "Metro 2035" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Metro 2035" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dmitry Glukhovsky. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Metro 2035" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Metro 2035" perkama kartu