Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Metropolis. Miesto istorija – nuo senovės iki šiandien

Kaina: 18,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 18.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Metropolis. Miesto istorija – nuo senovės iki šiandien" aprašymas

„Metropolis. Miesto istorija – nuo senovės iki šiandien“ – mokslo populiarinimo knyga, kurioje autorius Ben Wilson gyvai ir įtraukiančiai pasakoja apie žmonijos išradimus ir pasiekimus, kurių atsiradimą nulėmė miestai.

Žmonijos istorija trunka jau daugiau nei du šimtus tūkstančių metų. Ir tik pastaruosius šimtmečius didelė populiacijos dalis gyvena urbanizuotose vietovėse. Visgi miestai, kaip niekas kitas, nulėmė stiprią civilizacijos raidą.

„Metropolis. Miesto istorija – nuo senovės iki šiandien“ – plačiajai visuomenei skirtas leidinys, kuriame bestselerių rašytojas, istorikas Ben Wilson kviečia į kelionę po daugiau nei dvidešimt pasaulio miestų. Ekskursija prasideda nuo Uruko, kuris gyvavo prieš septynis tūkstančius metų.

Keliaujame chronologine tvarka, o autorius kiekvienam miestui skiria po temą. Kosmopolitizmas ir politika Atėnuose, kūno malonumai Babilone, maudymosi kultūra Romoje, gatvės maistas ir imigracija Bagdade… Apsilankysite Liubeke, Londone, Mančesteryje, Čikagoje, Paryžiuje, Niujorke, Varšuvoje, Los Andžele ir kituose pasaulio miestuose.

Ben Wilson akcentuoja miestų svarbą ir įtaką naujovėms ir išradimams. Atėnuose buvo sugalvota susirinkimų aikštė, o septyniolikto amžiaus Amsterdamo gyventojams buvo prieinami namų patogumai. Autorius kalba apie tai, kad migracija ir daugiakultūriškumas visada buvo miesto gyvenimo dalis, o jų istorija apima pasaulio istoriją.

Klajodamas tarp dangoraižių, užsukdamas į priemiesčius, paliesdamas organizuotų nusikaltimų, meno, religijos, kultūros temas, autorius siūlo patrauklų žvilgsnį į tai, kaip miestas keičia žmones ir kaip jie keičia miestą.

Pasakodamas anekdotus, istorijas ir įdomius faktus knygos „Metropolis. Miesto istorija – nuo senovės iki šiandien“ autorius kuria itin malonią skaitymo patirtį.

Ben Wilson (g. 1980 m.) – britų istorikas, autorius. Parašė kelis mokslo populiarinimo bestselerius, konsultuoja įvairių istorinių televizijos laidų kūrėjus, dažnai pasirodo televizijos laidose ir duoda interviu radijui. Autorius skaito paskaitas universitetuose, rašo įvairiems žurnalams ir kitiems leidiniams.

Domitės istorija? Trumpas aprašymas žada įdomų sakinį, tad jį tikrai verta įsigyti internetu. Kviečiame apsipirkti pigiau, juk online knygyne daug gerų kainų, akcijų ir išpardavimų. Čia laukia didžiulis asortimentas, kuriame rasite įvairių žanrų, siužetų, mėgiamų veikėjų, apžvalgose ir atsiliepimuose giriamų knygų. Kiekvienas leidinys turi santrauką su pateiktu aprašymu, puslapių skaičiumi, ištraukomis bei kitomis svarbiomis detalėmis.


  • Pavadinimas originalo kalba: Metropolis: A History of the City, Humankind's Greatest Invention
  • Autorius: Ben Wilson
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094274909
  • Vertėjas: Tadas Juras
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Metropolis. Miesto istorija – nuo senovės iki šiandien"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Ben Wilson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Metropolis. Miesto istorija – nuo senovės iki šiandien", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Metropolis. Miesto istorija – nuo senovės iki šiandien" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Metropolis. Miesto istorija – nuo senovės iki šiandien" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Metropolis. Miesto istorija – nuo senovės iki šiandien"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ben Wilson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Metropolis. Miesto istorija – nuo senovės iki šiandien" perkama kartu