0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Metų laikai: žaisk, spręsk, pramogauk

Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 17,79 €*
Sutaupote: 3.30 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 14.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Metų laikai: žaisk, spręsk, pramogauk" aprašymas

Kas yra metai? Gal tik skaičiai: 365 dienos, 52 savaitės, 12 mėnesių ir 4 metų laikai? O gal vis kitokie nuotykiai? Žiema su šventiniu šurmuliu, pavasaris, paskendęs vainikų žieduose, vasara, kai laižai ledus ir keliauji! Ir ruduo, apkibęs rasotais voratinklių lašeliais, šnarantis lapais po kojomis, įtraukęs į knygų ir kryžiažodžių sūkurį.

Užduočių knyga „Metų laikai“ sudaryta taip, kad atskleistų kiekvieno sezono unikalumą, su juo susijusias šventes, įdomias veiklas. Užduotys skirtos 5–8 metų vaikams. Knygoje yra labirintų, kryžiažodžių, loginių, piešimo, spalvinimo, taškų jungimo ir daug kitų įdomių užduočių. Iš viso jų net 150!

Knyga su lipdukais ir stalo žaidimais!


  • Autorius: Alina Butrimė
  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 176+2
  • Formatas: 20x26
  • ISBN ar kodas: 9786094732270

Parašykite atsiliepimą apie "Metų laikai: žaisk, spręsk, pramogauk"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Metų laikai: žaisk, spręsk, pramogauk", kurį parašė Alina Butrimė. Siūlome ne tik išsamų "Metų laikai: žaisk, spręsk, pramogauk" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Alina Butrimė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Metų laikai: žaisk, spręsk, pramogauk". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Metų laikai: žaisk, spręsk, pramogauk" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Metų laikai: žaisk, spręsk, pramogauk" perkama kartu