0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Metų ratas

Kaina internetu: 2,59 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.40 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Metų ratas


2021-05-31 2.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Metų ratas" aprašymas

Mokomojoje priemonėje „Metų ratas“, skirtoje parengiamosios klasės mokiniams ir I–II klasių mokiniams, turintiems nedidelių specialiųjų ugdymosi poreikių, pateikiama grožinės literatūros apie Lietuvos gamtą visais keturiais metų laikais.
„Metų ratas“ – tai tarsi ekskursija po gimtąjį kraštą pavasarį ir vasarą, rudenį ir žiemą.

Tokia koncentruota forma pateikti kūrinėliai leidžia skaitytojui (dažnai – dar tik klausytojui) geriau pajusti savo šalies gamtos savitumą ir grožį.


  • Autorius: Jonas Ambrukaitis
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 18x26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955323648

Parašykite atsiliepimą apie "Metų ratas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Metų ratas, kurį parašė Jonas Ambrukaitis. Siūlome ne tik išsamų Metų ratas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jonas Ambrukaitis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Metų ratas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Metų ratas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Metų ratas" perkama kartu