⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 7.99 SoldOut

Knygos "Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knyga „Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų“ jau savo pavadinimu sufleruoja, ko iš jos tikėtis. Tikra mezgimo Biblija! Autorė Maria Parry-Jones parengė išsamų vadovą, kuris tinka tiek pažengusiems mezgėjams, tiek visiškiems naujokams.

Tradiciškai mezgimo žinios buvo perduodamos iš kartos į kartą. Pastaraisiais metais susidomėjimas šiuo užsiėmimu vėl išaugo – atsiranda nauja mezgėjų karta. Daugelis žmonių atranda, kad šį amatą galima naudoti kuriant madingus ir jaukius rankų darbo drabužius. Mezgimas gali būti įdomus, kūrybiškas, naudingas ir net terapinis užsiėmimas. Todėl siūlome internetu įsigyti ir atsiversti išsamų vadovą „Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų“, kuris išmokys, įkvėps ir patars.

Autorė Maria Parry-Jones knygą sudarė taip, kad ji atitiktų visų mezgėjų, tiek pradedančiųjų, tiek labiau pažengusių, poreikius. Autorė paaiškino viską, ką reikia žinoti apie siūlus, virbalus, ir kitą mezgimui reikalingą įrangą. Knyga iliustruota aiškiomis schemomis ir išsamiomis nuotraukomis, kurios padeda lengviau suprasti, kokio rezultato tikėtis.

Knygoje naudojamos santrumpos ir diagramos yra išsamiai paaiškinti, todėl juos lengva sekti. Vadovo puslapiuose susipažinsite tiek su klasikinėmis išvirkščiosiomis akimis, tiek su sudėtingais spalvotais raštais. Visi jie išdėstyti nuo lengviausio iki sudėtingiausio. Kiekvienai schemai autorė rekomenduoja geriausiai tinkančių siūlų tipą.

Vadovėlis „Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų“ – puiki dovana, įkvepianti kurti ir prisiminti tradicinį mezgimą, taip pat išbandyti modernius raštus. Rankų darbas grįžo į madą, tad laikas čiupti virbalus!

Maria Parry-Jones – aistringa mezgėja, įvairiomis technikomis ir raštais besidominti daugybę metų. Ji bendradarbiauja su drabužių ir siūlų gamybos kompanijomis. Knyga „Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų“ sulaukė gausybės teigiamų atsiliepimų, o jos skaitytojai internete noriai demonstruoja savo mezginius.

Iš anglų kalbos vertė Rima Guželytė


  • Autorius: Maria Parry-Jones
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 254
  • Formatas: 20x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955214915-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mezgimo knygos. Nėrimas vąšeliu. Kiti rankdarbiai

Maria Parry-Jones pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Maria Parry-Jones tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų (knyga su defektais)" perkama kartu