0

Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 17,49 €*
Sutaupote: 3.50 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 20x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 254
  • ISBN ar kodas: 9789955214915

2020-10-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų" aprašymas

"Mezgimo raštai" - tai puiki daugiau nei 250 raštų knyga, kurioje rasite ir nesudėtingų išvirkščiųjų akių, ir įmantrių spalvotų siūlų raštų.


• Kiekvienas raštas yra nufotografuotas, o šalia - glausta mezgimo schema.

• Naudotis schemomis ir rašto simboliais bus nesudėtinga ne tik užkietėjusiems mezgėjams, bet ir pradedantiesiems.

• Čia rasite ir puošmenų - raštų su dailiais karoliukais ir žvyneliais.


Knygos "Mezgimo raštai" autorė Maria Parry-Jones mezgimu domisi jau gana seniai. Ji yra keleto drabužių kompanijų ir siūlų gamybos įmonių dizainerė ir konsultantė.

Parašykite atsiliepimą apie "Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Rankdarbių ir mezgimo knygos

Maria Parry-Jones parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Maria Parry-Jones tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų" perkama kartu