0

Mezgimo vadovas. 300 patarimų, metodų ir mezgimo paslapčių

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Mezgimo vadovas. 300 patarimų, metodų ir mezgimo paslapčių

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 20x26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 159
  • ISBN ar kodas: 9789955063513

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mezgimo vadovas. 300 patarimų, metodų ir mezgimo paslapčių" aprašymas

Naudodamiesi šiuo vadovu išmoksite megzti ir stilingai užbaigti drabužius ir aksesuarus: sužinosite, kaip skaityti schemas, kaip išsirinkti spalvas ir siūlus, kaip pritaikyti modelį, kaip megzti įvairiausius raštus, apykakles ir kišenes, kaip pataisyti klaideles, kaip dažyti ir velti siūlus namie, kaip prižiūrėti mezginius. Knyga iliustruota aiškiomis nuotraukomis ir schemomis.

Iš anglų kalbos vertė Dovilė Rudžianskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Mezgimo vadovas. 300 patarimų, metodų ir mezgimo paslapčių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mezgimo vadovas. 300 patarimų, metodų ir mezgimo paslapčių, kurią skaitytojams dovanoja Betty Barnden. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Betty Barnden su knyga Mezgimo vadovas. 300 patarimų, metodų ir mezgimo paslapčių jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mezgimo vadovas. 300 patarimų, metodų ir mezgimo paslapčių patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Betty Barnden. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mezgimo vadovas. 300 patarimų, metodų ir mezgimo paslapčių palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mezgimo vadovas. 300 patarimų, metodų ir mezgimo paslapčių" perkama kartu