0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mezginių gamybos procesai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Mezginių gamybos procesai


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 6.49 SoldOut
Knygos "Mezginių gamybos procesai" aprašymas

Leidinyje pateiktos žinios apie pagrindinius mezgimo mašinų mechanizmus, jų veikimo principus, mezginio rašto sudarymą ir rašto sudarymo įtaisus, mezgimo mašinų valdymą pusiau reguliarių ir reguliarių dirbinių gamyboje.Parašykite atsiliepimą apie "Mezginių gamybos procesai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mezginių gamybos procesai, kurią skaitytojams dovanoja Daiva Mikučionienė, Ričardas Čiukas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daiva Mikučionienė, Ričardas Čiukas su knyga Mezginių gamybos procesai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mezginių gamybos procesai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daiva Mikučionienė, Ričardas Čiukas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mezginių gamybos procesai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mezginių gamybos procesai" perkama kartu