-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 25NUOLAIDA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Miau Mados namai. Žvaigždžių fotosesija

Kaina internetu: 3,89 €
Kaina knygyne: 4,49 €*
Sutaupote: 0,60 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 3.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Miau Mados namai. Žvaigždžių fotosesija" aprašymas

Įsiamžink MIAUtastiškoje fotosesijoje!

Trys geriausios draugės Lėja, Ema ir Ana kviečia pasifotografuoti nmiautastiškoježvaigždžių fotosesijoje. Priimk jų kvietimą ir tapk myliMIAUsiu MIAU mados namų modeliu! Padėk merginoms pasipuošti: išrink gražiausius rūbų derinius ir pritaikyk jiems aksesuarus. Jei kažko trūksta, modeliams tinka deriniai ir iš kitų knygelių. MIAU mados namuose niekad nebūna nuobodu!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4770833863207

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Miau Mados namai. Žvaigždžių fotosesija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lėlės spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Miau Mados namai. Žvaigždžių fotosesija", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Miau Mados namai. Žvaigždžių fotosesija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Miau Mados namai. Žvaigždžių fotosesija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Miau Mados namai. Žvaigždžių fotosesija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Miau Mados namai. Žvaigždžių fotosesija" perkama kartu