Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Miegamojo Deivė

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-01-29 Edita

Puiki!


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.49 SoldOut

Knygos „Miegamojo Deivė“ aprašymas

Ši mažutė knyga "Miegamojo Deivė" atskleis Tau, kaip galima pažadinti meilės deivę savyje, tampant paslapties ir seksualinių vilionių moterimi.

ĮVADAS


Deivė yra reikšminga mitologinė figūra, užvaldydavusi žmogaus jausminę vaizduotę nuo ankstyviausių laikų. Pirmosios religijos, apie kurias nors kiek nutuokiame, rėmėsi gamtos garbinimu. Jose moteris buvo gerbiama kaip svarbiausia kūrybinė jėga. Senovės žmonės gyveno jausdami harmoniją su gamta. Manyta, kad moteris viena yra atsakinga už gyvybės davimą. Žemė buvo gerbiama kaip Motina Teikėja, Didžioji Deivė. Ji buvo dosni ir nuolaidi, bet taip pat galėjo būti žiauri ir nevaldoma. Nėra abejonių, kad senovės žmonės numanė apie pasekmes, kurių galėjo susilaukti, jei nebegerbtų gamtos.

Matriarchato visuomenėse deivės vaizdinys buvo apgaubtas meilės ir seksualinio malonumo idėjų. Tik apie 10 000-uosius metus prieš Kristų pradėta įsisąmoninti vyro reikšmė gyvybės davimui. Tai turėjo poveikį karių gentims pasklindant po pasaulį, kuriame ėmė dominuoti patriarchatas. Vis dėlto deivės idėja išliko. Senosiose Šumero, Babilono, Egipto, Graikijos ir Romos civilizacijose žinomos Inana, Kibelė, Ereškigalė, Izidė, Afroditė, Kirkė, Demetra, Venera - paminėjome bent keletą jos inkarnacijų. Deivės idėja visuomet buvo siejama su erotine meile. Susiformavus patriarchatinėms religijoms deivės kultūra buvo demonizuota. Anksčiau deivės išreiškė seksualumo sakralumą, o dabar į jas buvo žvelgiama kaip į kylantį iš gamtos blogį. Siekiant suvaldyti žmogiškąjį seksualumą apie nuodėmę sukurta kur kas tamsesnių mitų.

Tačiau net ir represyviausiais laikais deivės idėja prasiverždavo į mūsų kolektyvinę sąmonę pasakojimais, paveikslais ar mitais, kerinti ir primenanti mums, jog universaliosios moteriškos energijos negali būti neigiamos ir kad mes privalome siekti harmonijos tarp moterų ir vyrų. Žavėjimasis moteriškuoju grožiu yra amžinas, kaip ir pirmapradis seksualinės sąjungos troškimas. Nors modernioji kultūra linkusi nupiginti seksą, erotinis troškimas, kai į jį atsižvelgiama ir jis nukreipiamas tarpusavio santykių tobulėjimo linkme, yra nuostabaus daugiaveidžio gyvenimo dovana. Vyrai visada bus traukiami moterų, kurios spinduliuoja seksualinį deivės magnetizmą - kažką, kas nebūtinai priklauso nuo amžiaus ir suknelės dydžio!

Ši mažutė knyga atskleis Tau, kaip gali pažadinti meilės deivę savyje, tapdama paslapties ir seksualinių vilionių moterimi. Tu išmoksi sekso užuominų iš istorijos, su vis neslūgstančiu įdomumu džiaugsiesi savo unikaliomis moteriškomis savy-bėmis, kai atrasi, kokie įmantrūs buvo mūsų protėviai savo miego kambariuose. Antroji knygos dalis kupina idėjų nūdienei deivei, pasisemtų iš šventyklų ir rūmų damų, kurios buvo erotikos menų, o taip pat ir kelių į vyrų širdis žinovės. Taigi pasiruošk kurstyti savo vaizduotės ugnį ir pamatyti ekstazės kupinus rezultatus.

  • Autorius: Sophia Mortensen
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 15x15, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955211068

2021-01-29

Puiki!

Parašykite atsiliepimą apie „Miegamojo Deivė“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie santykius

Sophia Mortensen pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Miegamojo Deivė“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Miegamojo Deivė“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Miegamojo Deivė“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Miegamojo Deivė“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sophia Mortensen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Miegamojo Deivė“ perkama kartu