0

Miegančioji gražuolė

  • Nuolaida knygai -60%
Kaina internetu: 1,29 €
Kaina knygyne: 3,19 €*
Sutaupote: 1.90 € (60%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Miegančioji gražuolė

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 12x15, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9789955227090

2021-01-31 1.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Miegančioji gražuolė" aprašymas

Originaliai apipavidalinta, naujoviškai pateikta klasikinė pasaka "Miegančioji gražuolė" su smagiomis lavinamosiomis užduotėlėmis tikrai patiks ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus skaitytojoms.
Knygelė patogaus formato, spirale įrištais lapais. Ji skirta ne tik skaityti, bet pildyti. Jei knygelė patiks, siūlome panašiai apipavidalintą pasaką apie undinėlę.

Vertė Jūratė Žižytė

Parašykite atsiliepimą apie "Miegančioji gražuolė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Miegančioji gražuolė, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Miegančioji gražuolė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Miegančioji gražuolė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Miegančioji gražuolė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Miegančioji gražuolė" perkama kartu