Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Miegantis pranašas

Kaina: 16,99 €
Kaina su kodu: 13,59 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 16.99 InStock
Į krepšelį 13,59 € -20% su kodu
PATOGU

Knygos „Miegantis pranašas“ aprašymas

Edgaro Keisio darbai – tai neįkainojamas žmonijos paveldas. Kelrodžiai, atskleidžiantys žmogiškosios prigimties didybę, jo sąsajas su visata ir Kūrėju. „Miegančiuoju pranašu“ vadinamas mistikas parodė žmonijai, kaip vien sutelkto dėmesio ir pasąmonės galia įmanoma pasiekti giliausius visatos informacijos klodus (akašos įrašus), kuriuose slypi visa žmonijos ir kiekvieno iš mūsų istorija.

„Edgaro Keisio knygos padarė įtaką mano gyvenimo sprendimams ir atvedė ten, kur esu dabar. Jos paskatino susidomėti visata ir pasąmonės galiomis. Pažinau hipnozės galimybes, tapo įmanoma prisiliesti prie informacijos klodų, apie kuriuos kalbėjo didysis pranašas.“

„Edgaro Keisis – mistikas iš didžiosios raidės. Savo pranašystėse jis yra perspėjęs ir apie tai, kas mūsų laukia šiame iššūkių kupiname laikmetyje. Atlikęs apie 14 tūkstančių skaitymų, pranašas suklydo tik kelis kartus. Tačiau fatališkos jo pranašystės dar neišsipildė. Taigi vis dar turime galimybę viską pakeisti!"
Artūras Pangonis, hipnozės ir pasąmonės tyrinėjimų specialistas, sukūręs dokumentinį filmą apie hipnozę „Kas slypi mūsų pasąmonėje", knygos apie žmonijos istoriją ir šio laikmečio svarbą „Žinia iš praeities. Laikas nubusti" autorius

Edgaras Keisis (Edgar Cayce, 1877–1945) yra vienas didžiausių pranašų naujausioje žmonijos istorijoje. Taip pat jis laikomas holistinės medicinos tėvu ir Naujojo amžiaus judėjimo pradininku. Į žmogų Keisis žvelgė kaip į vieną didžiulę visumą, kurią sudaro jo kūnas, protas ir dvasia, susiformavę per daugybę inkarnacijų. „Perskaitęs" tą neįtikėtinai sudėtingą struktūrą, Edgaras Keisis duodavo patarimų, kaip ją pakeisti ar pakoreguoti, ir tokiu būdu pakeisdavo žmogaus likimą.


  • Autorius: Edgar Cayce
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 488
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986488507

Parašykite atsiliepimą apie „Miegantis pranašas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Edgar Cayce pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Miegantis pranašas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Miegantis pranašas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Miegantis pranašas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Miegantis pranašas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Edgar Cayce tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Miegantis pranašas“ perkama kartu