0

Miego gėlės

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Miego gėlės

  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 25x12, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9789955734857

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Miego gėlės" aprašymas
Poezijos rinktinė - iš knygų "Meilės akys", "Tai naktis", "Iš niekur", taip pat iš naujų ir neskelbtų eilėraščių.
Skausminga ir beviltiškai liūdna, sentimentali ir tragiška, muzikali ir romansiška Liutauro Degėsio lyrika kviečia į gyvenimo prasmės ir beprasmybės, meilės ir nevilties, grožio paslapties, juodos minties ir ilgesio jausmo pasaulį.

Parašykite atsiliepimą apie "Miego gėlės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Miego gėlės, kurią skaitytojams dovanoja Liutauras Degėsys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Liutauras Degėsys su knyga Miego gėlės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Miego gėlės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liutauras Degėsys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Miego gėlės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Miego gėlės" perkama kartu