⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mielas Liūdesy. Jaunimo rašytojai ir paaugliai apie tamsiąją meilės pusę

Kaina: 1,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 1.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mielas Liūdesy. Jaunimo rašytojai ir paaugliai apie tamsiąją meilės pusę" aprašymas

„Mielas Liūdesy: jaunimo rašytojai ir paaugliai apie tamsiąją meilės pusę“ – knyga, skirta jaunimui, jau patyrusiam pirmuosius skaudžius meilės išgyvenimus. Populiarūs jaunimo rašytojai Heather Demetrios, Adi Alsaid, Amy Ewing, Gayle Forman, Jasmine Warga ir kiti, susivienijo tam, kad padėtų viso pasaulio paaugliams susivokti savo jausmuose ir išgyventi pirmosios meilės sukeltą skausmą.

Juk mes visi jau tai darėme: liūdnos dainos; sms žinutės, kurių nebesiųsime; nuotraukos, kurias ištrinsime iš socialinių tinklų. Meilės istorija baigėsi ir atrodo, kad mūsų siela niekada nebeatsigaus. Nors ne visi tiksliai žino, kas yra meilė, tačiau visi patyrėme, kaip jaučiasi sudaužyta širdis ir kur tiksliai ji skauda.

Dauguma iš mūsų tampa ekspertais, kai reikia patarti kaip išgyventi meilės ligą. Juk patys tai patyrėme, patys ieškojome įkvėpimo toliau gyventi, ieškojome savyje jėgų ir ėjome į priekį. Meilės širdgėlą įmanoma įveikti! Tačiau paaugliai ne visada tuo tiki.

Šiame rinkinyje jaunimo pamėgti ir populiarūs rašytojai atsako į realius paauglių laiškus. Jie kalba labai įvairiomis temomis, tokiomis kaip smurtas, išsiskyrimas, neištikimybė, vienatvė, apgaulė.

Rašytojų atsakymai yra itin asmeniški, atviri ir sklidini meilės bei teikiantys vilties anoniminiams laiškų rašytojams. Rinkinyje „Mielas Liūdesy: jaunimo rašytojai ir paaugliai apie tamsiąją meilės pusę“ mėgiami autoriai surinko visą savo gyvenimo išmintį norėdami priminti, jog tik drąsūs žmonės gali mylėti be baimės. Rizikuokite, o jei viskas klostysis ne taip, knygoje rasite patarimų kaip gydyti žaizdas, nuraminti liūdesį ir vėl imti tikėti savimi.

Paaugliai neturi jaustis vieniši ir apleisti. Ši knyga padės suvokti, kad panašias kančias jaučia visi,.

Atsakymus apie tamsiąją meilės pusę rašė Adi Alsaid (į lietuvių kalbą išversta jo knyga „Pasiklyskime“), Becky Albertalli, Libba Bray, Heather Demetrios, Amy Ewing (lietuviškai leistos serijos „Vienišasis miestas“ autorė), Zach Fehst, Gayle Forman (lietuviškai pasrodė knygos „Jei pasilikčiau“, „Tik viena diena“, „Kai ji išėjo“), Corey Ann Haydu, Varian Johnson, A.S. King, Nina LaCour, Kim Liggett, Kekla Magoon, Sarah McCarry, Sandhya Menon, Cristina Moracho, Jasmine Warga (lietuviškai išleista knyga „Mano širdis ir kitos juodosios skylės“) ir Ibi Zoboi.

Iš anglų kalbos vertė Vida BėkštienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mielas Liūdesy. Jaunimo rašytojai ir paaugliai apie tamsiąją meilės pusę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos paaugliams ir jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mielas Liūdesy. Jaunimo rašytojai ir paaugliai apie tamsiąją meilės pusę", kurį pristato Heather Demetrios. Siūlome ne tik išsamų "Mielas Liūdesy. Jaunimo rašytojai ir paaugliai apie tamsiąją meilės pusę" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Heather Demetrios. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mielas Liūdesy. Jaunimo rašytojai ir paaugliai apie tamsiąją meilės pusę". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mielas Liūdesy. Jaunimo rašytojai ir paaugliai apie tamsiąją meilės pusę" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mielas Liūdesy. Jaunimo rašytojai ir paaugliai apie tamsiąją meilės pusę" perkama kartu