-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mielasis Edvardai

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-01-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mielasis Edvardai" aprašymas

„Mielasis Edvardai“ – romanas, kurį įkvėpė reali lėktuvo katastrofa. Autorė Ann Napolitano parašė įtraukiantį, jautrų pasakojimą apie išgyvenimą, skausmą, susitaikymą ir brandą. Daugelis iš mūsų žino, kaip atrodo liūdesys dėl artimųjų netekties, tačiau sunku įsivaizduoti, ką reiškia prarasti visą savo šeimą, kai tau tik vienuolika metų.

Keleivinis lėktuvas ruošiasi skrydžiui iš Niuarko į Los Anželą. Vienuolikos metų Edvardas, kartu su penkiolikmečiu broliu Džordanu bei jų tėvais kraustosi gyventi į kitą šalies galą. Lėktuvą užpildo ir daugiau spalvingų keleivių: mergina, skrydžio metu tualeto kabinoje daranti nėštumo testą, mirštantis turtuolis, karo veteranas, moteris, bėganti nuo savo vyro ir visi kiti 183 žmonės.

Deja, lėktuvas tikslo nepasiekia. Žūna visi, išskyrus Edvardą. Romano siužetas šokinėja laiku tarp to, kas įvyko skrydžio metu ir Edvardo gyvenimo po katastrofos. Autorės Ann Napolitano proza teka sklandžiai ir abi laiko linijos išlieka patrauklios.

Didžiulio žiniasklaidos dėmesio sulaukęs, fiziškai ir emociškai sužeistas Edvardas apsigyvena tetos namuose, kur bando išgydyti savo sielos žaizdas. Berniuką nuolat persekioja pojūtis, kad dalis jo liko tarp žuvusių bendrakeleivių.

Kas padės jam atrasti kelią ir susitaikyti su baisia trauma? Gal teta, kuri taip pat neteko sesers? O gal jos vyras, pasiryžęs saugoti Edvardą nuo tų, kurie gali dar labiau įskaudinti? O gal terapeutas, kitų žuvusių keleivių artimieji ar kaimynė? Pamažu Edvardo gyvenime atsiranda šviesos ir vilties.

Rašytojos Ann Napolitano romanas „Mielasis Edvardai“ – širdį draskanti istorija, kuri privers verkti, pergyventi dėl veikėjų, stebėtis jų asmeninėmis istorijomis ir džiaugtis žmonių gerumu, draugyste ir rūpesčiu.

Ann Napolitano – amerikiečių rašytoja, žurnalo redaktorė, kūrybinio rašymo lektorė. Iš viso ji parašė tris populiarius romanus.

Iš anglų kalbos vertė Inga Čepulienė.

Ieškote jautrios istorijos? Trumpas aprašymas žada, kad „Mielasis Edvardai“ būtent tokia. Ją ir kitų žanrų knygas kviečiame įsigyti internetu. Online knygyne verta pirkti dėl gerų kainų, akcijų ir išpardavimų. Mėgiamas knygas įsigysite ne tik pigiau, bet ir patogiai – nepakilę nuo sofos. Rinktis paprasta. Tereikia įvertinti puslapių skaičių, perskaityti aprašymus ir santraukas, pavartyti leidyklų parengtas ištraukas bei pasidomėti apžvalgomis ir atsiliepimais. Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mielasis Edvardai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mielasis Edvardai", Ann Napolitano. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ann Napolitano su knyga "Mielasis Edvardai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mielasis Edvardai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ann Napolitano. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mielasis Edvardai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mielasis Edvardai" perkama kartu