0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mieli gyvūnėliai. Džiunglėse

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Mieli gyvūnėliai. Džiunglėse


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mieli gyvūnėliai. Džiunglėse" aprašymas

Tukaną, kolibrį, tinginį, jaguarą ir daugelį kitų mielų džiunglių gyvūnėlių rasi šioje spalvinimo knygelėje su lipdukais.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Paveiksliukas
  • Išleidimo metai: 32020
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4779048370227

Parašykite atsiliepimą apie "Mieli gyvūnėliai. Džiunglėse"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mieli gyvūnėliai. Džiunglėse, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mieli gyvūnėliai. Džiunglėse aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mieli gyvūnėliai. Džiunglėse. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mieli gyvūnėliai. Džiunglėse dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mieli gyvūnėliai. Džiunglėse" perkama kartu