0

#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada

  • Serija: Liūtėms
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786098254433

2020-09-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada" aprašymas

Merginos, pakalbėkime atvirai. Ar dažnai jūs, įbridusios į santykius, savęs paklausiate: už ką man taip?! Klausimas „už ką man taip?!“ kiekvienai moteriai kyla dėl skirtingų priežasčių. Viena kankinasi su šaltu tarsi ledkalnis partneriu. Kita, nors ir apsupta vyro rūpesčio ir meilės, o po sunkios darbo dienos lepinama pėdų masažu ir ramunėlių arbata, vis tiek ieško meilužio, kuris į ją nusišluostytų kojas ir elgtųsi kaip su šiukšle. Kuo šiurkščiau, tuo geriau! Trečia pati nesugeba paaiškinti, ko trokšta. Svajoja apie jaukumą, tačiau bijo nuobodulio, trokšta gyvenimo kaip filme, tačiau baiminasi jo scenarijaus. Vėjavaikė, turinti šimtą veidų ir tūkstantį vaidmenų. Tačiau nė vienas scenarijus nesuteikia asmeninės laimės. Tad ji paskubomis susikrauna lagaminą ir prisiekusi sau daugiau niekada nebristi į tokius santykius, skuodžia kuo toliau nuo dar vienos tikrosios gyveno meilės. Ir vėl užlipa ant to paties grėblio. Viskas iš pradžių – kodėl?

Nika Nabokova įsitikinusi, kad problema daug gilesnė, nei atrodo. Savo knygoje „Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada“ ji pasakoja tikras istorijas ir, rausdamasi iki esmės, atsako į moterims ramybės neduodančius klausimus.

Knygoje „Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada“ nerasite sudėtingų analitinės psichologijos terminų, Jungo archetipų apraiškų ir prasmių analizės bei panašaus pobūdžio išminties demonstravimo. Knyga – lyg širdingas pokalbis su drauge, kai sėdėdamos virtuvėje gurkšnojate mėgstamiausią gėrimą ir narstote problemą po kaulelį.

Nikos istorijose skaitytojos atpažins save ir sulauks atsakymo. Juk tam ir reikalinga geriausia draugė – kad viską paaiškintų, nuramintų ir stumtelėtų: esą, ženk pirmyn, mano mieloji, ir daugiau nenusidėk.

Nika Nabokova - publicistė, psichologė, psichologinės pagalbos tarnybos „Mozgapravnia“ („Мозгоправня“) ir programėlės mindSpa kūrėja. Keturių bestselerių autorė. Jos tinklaraštį skaito daugiau nei milijonas žmonių, išleista daugiau nei 400 tūkstančių jos knygų egzempliorių. Nika mėgstama dėl talento keisti žmonių mąstymą.

Merginos, atminkit: jaunas, gražus, protingas, turtingas ir dosnus – tai penki skirtingi vyrai.

Parašykite atsiliepimą apie "#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Nika Nabokova parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą #Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos #Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos #Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą #Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nika Nabokova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada" perkama kartu