-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada

Kaina: 1,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 1.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada" aprašymas

Nika Nabokova – garsi rusų tinklaraštininkė, kurios blogą skaito milijonai žmonių. Nors autorės knygų pavadinimai ir viršeliai gerokai provokuoja, šiuos leidinius galima priskirti populiariosios psichologijos ir saviugdos žanrui. Rašytoja nagrinėja tarpusavio santykius, moterų psichologiją ir tą daro žaismingai bei paprastai, tarsi bendrautų su geriausia drauge. O gal ji tokia ir yra? Knyga „#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada“ apie netikusius santykius, savigarbos trūkumą, nepasitenkinimą bei pažadus daugiau niekada neužlipti ant to paties grėblio.

Knygoje „#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada“ rašytoja skaudžiai duria pirštu į akivaizdžią tiesą – mes neretai esame nepatenkintos tuo, ką turime.

Vienoms trūksta romantikos, nes jų partneris net nežino, ką šis žodis reiškia. Kitos apsuptos dėmesio, gyvena kaip karalienės, tačiau svajoja apie vergės rolę. Trečia norėtų susukti šiltą meilės lizdelį, bet bijo, kad rutina pražudys jausmus, o ketvirta svajoja įkūnyti aistringą veikėją ir patirti nuotykius, vertus geriausio romano siužeto, bet, tiesiog, bijo gyventi. Dar yra grupė moterų, kurios bėga nuo partnerių, žada sau niekada daugiau nesileisti į toksiškus santykius, bet štai ir vėl kartoja tą patį scenarijų.

Kodėl mums būdingas toks elgesys? Nina Nabokova turi atsakymus, kurie pateikiami per smagius autorės pasakojimus. Rašytoja nevers kapstytis po sudėtingų veikėjų elgsenos priežastis. Priešingai, Nina Nabokova purtosi mokslinių terminų ir prie skaitytojų priartėja tiek, kad pasijusite pokalbyje su sau artima moterimi, kuriai nebaisu juokauti bei atvirauti.

Saviugdos knygoje „#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada“ autorė drąsina, ramina, duoda praktinių patarimų ir motyvuoja keisti savo mąstymą ir gyvenimą.

Nika Nabokova – rusų tinklaraštininkė, psichologė, populiarių knygų apie santykius autorė. Apie rašytojos tekstus rasite prieštaringų atsiliepimų – vieni ją dievina, kiti kritikuoja, tačiau knygos parduodamos šimtais tūkstančių egzempliorių. Drąsi, energinga, provokuojanti, atvira ir aistringa – tokia ji atrodo skaitytojams ir drąsiai pasitinka piktus komentarus. Nika Nabokova mokėsi žurnalistikos, dirbo viešųjų ryšių agentūroje, vėliau įkūrė savo įmonę.

Iš rusų kalbos vertė Monika Kazlauskė.

Jei trumpas aprašymas sudomino, siūlome Nikos Nabokovos knygas įsigyti internetu. Čia viskas vienoje vietoje: ir aprašymai, ir autorių knygų santraukos, ir leidinių ištraukos, ir kita informacija, tokia kaip puslapių skaičius ar leidykla. Tereikia pasidomėti apžvalgomis, patikrinti geriausius kainų pasiūlymus, online akcijas bei išpardavimus, o tada pirkti įdomiausias knygas pigiau. Paprasta ir greita.


  • Autorius: Nika Nabokova
  • Serija: Liūtėms
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098254433

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Nika Nabokova pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nika Nabokova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada" perkama kartu