0

Pirkėjų atsiliepimai

Mieloji Rouzė Gold

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-24 Edita

Pradėjus skaityti, lyg ir aiškiai galima sudėlioti į lentynėles, kas auka, o kas ne. Tačiau viskas ne taip paprasta ir skaitant toliau atsiskleidžia manipuliacijos, šantažas bei tikrasis mamos ir dukros santykių vaizdas. Bet man būtų buvę įdomu daugiau sužinoti ir apie motinos motyvus, Rouzės vaikystę. O iki aukščiausio įvertinimo pritrūko greitesnio pasakojimo tempo ir norėjosi šiek tiek daugiau įtampos.


2022-08-31 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mieloji Rouzė Gold" aprašymas

USA Today bestseleris.

Man prireikė daugybės metų, kad tai suprasčiau: niekada nemylėsi savo motinos taip, kaip ji myli tave. Ji prisimena tave jau tada, kai buvai tik aguonos grūdas jos įsčiose. Pažinojo tave dar prieš tau atsirandant. Kaip įmanoma su tuo varžytis? Niekaip. Todėl taikstomės su tuo, kad motinos šantažuoja mus savo meile, leidžiame joms demonstruoti ją tarsi blizgų papuošalą, nes jų meilė tikrai viršesnė už mūsiškę.

Pirmuosius aštuoniolika gyvenimo metų Rouzė Gold Vots tikėjo, kad rimtai serga. Kentė skausmą, ją nuolat pykino, kartais be vežimėlio nė negalėjo judėti. Mama nebeleido jos į mokyklą, tampė po ligonines, ten buvo atlikti visi įmanomi tyrimai. Tačiau nė vienas gydytojas nesuprato, kas kamuoja Rouzę Gold.

Vienišai motinai Petei Vots kaip įmanydami padėjo kaimynai: pakišdavo petį išsiverkti ir rinko lėšas Rouzės Gold gydymui. Atrodė, kad Petė – šventoji, visiškai atsidavusi ligotai dukrai ir dėl jos atsisakiusi savo gyvenimo.

Tačiau paaiškėjo, jog Petė Vots – labai įgudusi melagė.

Po penkerių metų kalėjimo išėjusi į laisvę, Petė maldauja dukters ją priimti. Miestelio bendruomenė negali patikėti, kad Rouzė Gold sutinka. Petė tvirtina tenorinti susitaikyti. Teigia atleidusi dukrai, kad ją įdavė ir prieš ją liudijo. Bet Rouzė Gold motiną pažįsta. Petė Vots visada atsilygina.

Tačiau Rouzė Gold jau nebe ta paliegusi jos dukrelė.

Ir ji taip ilgai laukė mamos sugrįžtant...

Stephanie Wrobel užaugo Čikagoje, bet pastaruosius ketverius metus gyvena Jungtinėje Karalystėje. Ji baigė kūrybinio rašymo studijas Emersono koledže, jos apsakymai spausdinti žurnale „Bellevue Literary Review“. Prieš pradėdama rašyti grožinę literatūrą, ji kūrė tekstus įvairiose reklamos agentūrose.

„Kančia ir žiaurumas, kurių kupini jųdviejų tarpusavio santykiai – o ir santykiai su kitais žmonėmis, – daro šią inteligentišką knygą iš tiesų kraupiu skaitiniu.“
Literary Review

„Sensacingai gera knyga: dvi sudėtingos veikėjos varo pasakojimą pirmyn kaip atominis reaktorius – dar ilgai apie jas nepamiršite.“
Lee Child, „New York Times“ bestselerių autorius

„Vienas iš labiausiai prikaustančių ir kraupių trilerių, kuriuos skaičiau šiemet. Pribloškiamas debiutas.“
Samantha Downing, „USA Today“ bestselerio „Mano mieloji žmona“ autorė

„Tikrai bus viena unikaliausių metų knygų.“
Newsweek

„Įstabu! Ši knyga apsuks jums galvą... o paskui ĮSTRIGS jūsų galvoje. Prikaustanti ir labai, labai gudriai parašyta. Norėjau balsu šaukti: „Kas, po velnių, čia dedasi?!“
Teresa Driscoll, bestselerio „Aš stebiu tave“ autorė


  • Pavadinimas originalo kalba: The Recovery Of Rose Gold
  • Autorius: Stephanie Wrobel
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094872365
  • Vertėjas: Inga Čepulienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-03-24

Pradėjus skaityti, lyg ir aiškiai galima sudėlioti į lentynėles, kas auka, o kas ne. Tačiau viskas ne taip paprasta ir skaitant toliau atsiskleidžia manipuliacijos, šantažas bei tikrasis mamos ir dukros santykių vaizdas. Bet man būtų buvę įdomu daugiau sužinoti ir apie motinos motyvus, Rouzės vaikystę. O iki aukščiausio įvertinimo pritrūko greitesnio pasakojimo tempo ir norėjosi šiek tiek daugiau įtampos.

Parašykite atsiliepimą apie "Mieloji Rouzė Gold"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mieloji Rouzė Gold", Stephanie Wrobel. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stephanie Wrobel su knyga "Mieloji Rouzė Gold" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mieloji Rouzė Gold" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stephanie Wrobel. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mieloji Rouzė Gold" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mieloji Rouzė Gold" perkama kartu