0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mielos akimirkos. Pasakojimai apie tėvų ir vaikų meilę

  • Nuolaida knygai -38%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (38%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mielos akimirkos. Pasakojimai apie tėvų ir vaikų meilę


2021-04-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mielos akimirkos. Pasakojimai apie tėvų ir vaikų meilę" aprašymas

Ši knyga "Mielos akimirkos" – tarsi mielas ir jaukus mamos glėbys, kuriame jautiesi mylimas ir saugus. Šie pasakojimai paliečia širdį, nes kalba apie jautrias tėvų ir vaikų meilės akimirkas. Nuostabios iliustracijos ir širdį virpinantys tekstai sužadins prisiminimus ir paskatins dar tvirčiau apkabinti savo mažylį.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 26x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094403613

Parašykite atsiliepimą apie "Mielos akimirkos. Pasakojimai apie tėvų ir vaikų meilę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mielos akimirkos. Pasakojimai apie tėvų ir vaikų meilę, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mielos akimirkos. Pasakojimai apie tėvų ir vaikų meilę aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mielos akimirkos. Pasakojimai apie tėvų ir vaikų meilę. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mielos akimirkos. Pasakojimai apie tėvų ir vaikų meilę dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mielos akimirkos. Pasakojimai apie tėvų ir vaikų meilę" perkama kartu