⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Miestas ir meras. Vilniaus pokyčių istorijos

2.8
(11 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 18,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Knygą turėsime: 2022-12-14
2022-11-18 Elvyra

Ilgai laukta knyga!


2022-12-31 18.99 InStock
Rezervuoti

Knygos "Miestas ir meras. Vilniaus pokyčių istorijos" aprašymas

SPECIALI IŠANKSTINĖS PREKYBOS KAINA, VĖLIAU BRANGS!

Remigijaus Šimašiaus
knygoje „Miestas ir meras. Vilniaus pokyčių istorijos“ – itin atviri ir netikėti pokalbiai.

„Turiu trapią viltį, kad šių puslapių paskaitymas ar bent pavartymas kažkam padės susidėlioti mintis, pasiūlys idėjų, leis suprasti naujus dalykus, ką nors gal netgi įkvėps didesnėms ambicijoms ar tiesiog pradžiugins. Norėjau papasakoti, kaip veikia miestas - kaip realiai vyksta pokytis, ir kodėl kartais įvyksta susimovimai“, - knygoje „Miestas ir meras“ prisipažįsta Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

„Mintis, kad savo patirtį - gerą ir blogą - bei įžvalgas reikia sudėti į knygos formatą, kilo jau prieš dvejus metus, kai galutinai apsisprendžiau, kad nesieksiu trečiosios mero kadencijos. Juk per savo karjerą nemažai išmokau apie miestą, vadovavimą, kaip ir iki politinės karjeros vis dar mėgstu rašyti, analizuoti, atkapstyti dalykus, kurie ne visada matomi iš pirmo žvilgsnio. Tikiu, kad pradžioje būna žodis ir nuo žodžio prasideda veiksmas, kuris jau gali pasaulį padaryti geresne vieta”, - sako R. Šimašius.

„Kalbuosi su kuo įvairiausiais žmonėmis – iš įvairių sričių, įvairaus santykio su manimi. Tačiau visi pašnekovai turi keletą nuostabių savybių – protingi, atviri, o svarbiausia – patys kuriantys miestą. Ačiū jiems už tai, kad sutiko šiam nuotykiui, kad išgelbėjo nuo monologo žanro. Nes juk miestas nėra monologas, jis yra sąveika ir pokalbiai“, – knygos įvade prisipažįsta R. Šimašius.

Į improvizuotą R. Šimašiaus pokalbių saloną užsuko ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė, žurnalistas bei laidų vedėjas Andrius Tapinas, istorikas Norbertas Černiauskas, filosofas Viktoras Bachmetjevas, Rygos meras Mārtiņš Staķis, architektė Gilma Teodora Gylytė, ekonomistas Aivaras Abromavičius, MO muziejaus vadovė Milda Ivanauskienė, Tauragės meras Sigitas Mičiulis, vyriausiasis Vilniaus miesto architektas Mindaugas Pakalnis, mero patarėjas komunikacijai Karolis Žukauskas, buvęs savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos padėjėjas Kipras Krasauskas.

Ko trūksta miestuose? Kodėl taip sunku inicijuoti ir įgyvendinti pokyčius? Kas yra pokyčių varikliai, o kas - didžiausi stabdžiai. Kodėl sunku priimti permainas? Kaip viskas vyksta iš tikrųjų? Kokia politikos kaina? Kaip įmanoma viską aprėpti? Kas yra sėkmės receptai, o kas - nesėkmių priežastys? Ar mūsų visuomenėje dar glūdi sovietizmo? Kuo ir kaip pasitikėti?

Knygoje „Miestas ir meras. Vilniaus pokyčių istorijos“ atvirai ir giliai neriama į įvairias temas. Tai ir istorinė atmintis, ir ekonominis gyvenimas, ir politikos užkulisiai, ir urbanistinis miesto veidas. Neformaliuose ir išsamiuose pokalbiuose tikrai nepritrūks vidinės virtuvės mizanscenų, bičiuliškų pasamprotavimų ar atviresnių nuomonių pareiškimų. Čia rasite pokalbius apie miestų kaitą, lyderystės iššūkius, reformų vykdymo Vilniuje patirtis ir pamokas.


  • Autorius: Remigijus Šimašius
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 552
  • Formatas: 15x21cm, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094374401

Kiti taip pat domėjosi


2022-12-05

2022-12-01

Ką gero gali paporinti toks tipelis, kuris pridavė Baltarusijos diktatoriui Baltarusijos opoziciją ? Na ir kas, kad su Grybauskaitės palaiminimu....

2022-11-24

Juokinga! Bet atsiras kas perka. :D

2022-11-20

Koks meras, tokia ir jo knyga - nieko verta.

2022-11-18

Ilgai laukta knyga!

2022-11-17

2022-11-14

Ydingų, idiotiškų pokyčių istorijos.

2022-11-14

2022-11-14

2022-11-12

2022-11-12

Parašykite atsiliepimą apie "Miestas ir meras. Vilniaus pokyčių istorijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Remigijus Šimašius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Miestas ir meras. Vilniaus pokyčių istorijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Miestas ir meras. Vilniaus pokyčių istorijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Miestas ir meras. Vilniaus pokyčių istorijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Miestas ir meras. Vilniaus pokyčių istorijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Remigijus Šimašius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Miestas ir meras. Vilniaus pokyčių istorijos" perkama kartu