0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Miestelis, kuris buvo jo

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 6.44 SoldOut

Knygos "Miestelis, kuris buvo jo" aprašymas

"Miestelis, kuris buvo jo" - tai romanas apie Lietuvos pasienio miestelį, kurio istorija, prasidėjusi keturioliktame amžiuje, tebesitęsia iki šiol.

Po neatskiriamai susipynusius praeities ir dabarties pasaulius, tarp sapnų ir tikrovės slėpinių, tarp žmonių, kurie pasirodo ir išnyksta praeities miglose, klajoja du žmonės – vyras ir moteris. Tai ir dviejų žmonių meilės istorija su joje įspaustais vardais, istoriniais įvykiais, mistinėmis sąsajomis tarp skirtingų epochų.


  • Autorius: Vilius Kočiubaitis
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094460456

Parašykite atsiliepimą apie "Miestelis, kuris buvo jo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Miestelis, kuris buvo jo", Vilius Kočiubaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vilius Kočiubaitis su knyga "Miestelis, kuris buvo jo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Miestelis, kuris buvo jo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilius Kočiubaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Miestelis, kuris buvo jo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Miestelis, kuris buvo jo" perkama kartu