0

Miesto architektūra. Erdvės, formantai, akcentai

9,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Miesto architektūra. Erdvės, formantai, akcentai

  • Leidėjas: Vilniaus dailės akademijos leidykla
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 20x27, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • ISBN ar kodas: 9786094471742

2020-10-31 9.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Miesto architektūra. Erdvės, formantai, akcentai" aprašymas

Mokslo straipsnių rinkinio pagrindinis objektas - miesto erdvės, jų formavimo principai, todėl rinkinys turi sąlyginį pavadinimą: "Miesto architektūra. Erdvės, formantai, akcentai." Leidinio tikslas - reabilituoti architektūrą ir urbanistiką kaip meno ir mokslo sritį, akcentuojant meninius miesto erdvinio formavimo aspektus. Taip pat siekiama sukonstruoti pagrindinį architektūros ir urbanistikos srities mokslinį diskursą. Tai padėtų ne tik kokybiškai spręsti konkrečius miesto formavimo uždavinius, bet ir teorinių prielaidų refleksijas motyvuotai integruoti į galiojančią teisės aktų ir techninių instrukcijų sistemą.

Parašykite atsiliepimą apie "Miesto architektūra. Erdvės, formantai, akcentai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Miesto architektūra. Erdvės, formantai, akcentai, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Miesto architektūra. Erdvės, formantai, akcentai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Miesto architektūra. Erdvės, formantai, akcentai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Miesto architektūra. Erdvės, formantai, akcentai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Miesto architektūra. Erdvės, formantai, akcentai" perkama kartu